X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section19
Section01
Czwórka

Co stało się na wyspie Jersey?

To była zwykła, kochająca się rodzina. On ciężko pracował, ona zajmowała się dziećmi. "Co się stało, że zabił?” – krzyczały pierwsze strony gazet, a (...)
Section21
Section22
Radio Poland
Section07
Section09

„To, co najpiękniejsze… – Zima”

25 stycznia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie odbył się kolejny koncert z cyklu „To, co najpiękniejsze…”. Tym razem Polskie Radio zaprosiło wybitnego pianistę Filipa Wojciechowskiego, który wystąpił z Polską Orkiestrą Radiową. Koncertu na żywo można było posłuchać na antenie radiowej Dwójki. Wydarzenie było także transmitowane w streamingu na stronie internetowej polskieradio.pl oraz retransmitowane w radiowej Jedynce.

Polskie Radio wsparło rodziny ofiar tragedii w Karwinie

- Polskie Radio znane jest z tego, że zawsze towarzyszy Polakom w trudnych sytuacjach, a jak się okazuje, to nie tylko Polakom, bo dzisiejsza tragedia objęła także czeskich górników. Jako radio współczujące, wrażliwe podjęliśmy decyzję, że całość wpływów reklamowych, które były emitowane 23 grudnia, została przekazana na rzecz rodzin górników, którzy tragicznie zginęli w czeskiej Karwinie - powiedział Prezes Polskiego Radia S.A. Andrzej Rogoyski.
Section13
euranet plus Informacje z Unii Europejskiej