X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section19
Plakat Plakat
Section01
Jedynka

Tadeusz Seibert i jego nowy singiel „Na skraj świata”

Gościem w studiu "Muzycznej Jedynki" będzie Tadeusz Seibert. Młody aktor i wokalista znany jest z występów telewizyjnych w programach muzycznych. Na swoim koncie ma również szereg nagród. Na rynku ukazał się właśnie najnowszy singiel artysty "Na skraj świata". 
Dwójka

Wizji Huxleya stan dzisiejszy

W "O wszystkim z kulturą" porozmawiamy o tym, na ile przerażająca wizja przyszłości autorstwa Aldousa Huxleya, do której on sam odniósł się w eseju "Nowy wspaniały świat 30 lat później" może być nadal aktualna.
Jedynka

Tajemnicze tkaniny króla Jana III Sobieskiego

Tematem kolejnego odcinka "Eureki" będzie historia tkanin, zdobytych jako trofeum pod Wiedniem przez króla Jana III Sobieskiego. O tym skąd pochodzą i jak trafiły w ręce władcy opowie Konrad Pyzel z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
Section21
Section22
Radio Poland
Section13
euranet plus Informacje z Unii Europejskiej