X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section19
Section01
Czwórka

Budujemy karmnik - jak to zrobić?

Budowę karminka powinniśmy rozpocząć od sprawdzenia, jakie ptaki zamieszkują naszą okolicę. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio dobrać wielkość budki do skrzydlatych gości. 
Jedynka

Rozmowy w "Sygnałach dnia" w piątek

Gośćmi "Sygnałów dnia" będą: o godz. 7.15 ks. dr Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, a o godz. 8.15 Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Dwójka

Rzym. Tajemnice finansów imperium

Gościem audycji będzie dr Karol Kłodziński - historyk starożytności, którego książka rzuca nowe światło na funkcjonowanie jednego z najważniejszych urzędów Cesarstwa Rzymskiego.
Section21
Section22
Radio Poland
Section13
euranet plus Informacje z Unii Europejskiej