X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom na 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 12:16
Za nami 24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Festiwal był prezentacją najciekawszych spektakli teatralnych sezonu, spektakularnych koncertów, spotkań z najbardziej gorącymi nazwiskami świata kultury i sztuki. Nie zabrakło także ciekawych propozycji dla najmłodszych.
Audio
  • jakie atrakcje i wydarzenia towarzyszące spodobały się najmłodszym uczestnikom 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach? (Kulturoteka/Polskie Radio Dzieciom)_7.07.19.
24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Na zdjęciu Martyna Chuderska - dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom wraz z uczestnikami wydarzenia.
24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Na zdjęciu Martyna Chuderska - dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom wraz z uczestnikami wydarzenia.Foto: Katarzyna Pietrzak/PR

Wydarzenia skierowane do najmłodszej grupy uczestników 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach przygotowała m.in. redakcja Polskiego Radia Dzieciom. Dla dzieci i ich rodziców była to doskonała okazja do poznania dziennikarzy tej całodobowej stacji radiowej, jak również wzięcia udziału w licznych atrakcjach.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła sie zabawa w rytmie afrykańskich bębnów poprowadzona przez Krystiana Tyrańskiego, dziennikarza PRD jak również wprowadzenie w świat dubbingu, ktore poprowadził Patryk Bartoszewski, dobrze znany słuchaczom stacji m.in. z audycji "Mali naukowcy".


24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Zabawa w rytmie afrykańskich bębnów. 24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Zabawa w rytmie afrykańskich bębnów.

Pierwszego dnia festiwalu Polskie Radio Dzieciom, jako patron medialny festiwalu, wprowadziło najmłodszych w świat dubbingu, a w sobotę, drugiego dnia, zaproponowało wspólną zabawę w rytmie afrykańskich bębnów. Ale to nie wszystko.

O szczegółach wydarzeń jakie redakcja Polskiego Radia Dzieciom przygotowała dla dzieci - uczestników 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach usłyszeć można w audycji "Kulturoteka". Prosto z Międzyzdrojów poprowadziła ją Martyna Chuderska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom i Zuzia Karlińska, uczestniczka festiwalu.

Zapraszamy do wysuchania załączonej audycji.
Audycja przeznaczona jest dla dzieci i ich rodziców.

Data emisji: 7.07.2019.
"Kulturoteka" w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę o godzinie 17.00.


jo

Zobacz także