X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom Konkursy
Section05
Section06
00'52 Laurka dla mojej Mamy w Polskim Radiu Dzieciom

Już niedługo wielkie święto jednej z najważniejszych osób dla każdego dziecka. 26 maja Dzień Matki.

Czy Wasze pociechy mają już pomysł na wyjątkowy upominek? Polskie Radio Dzieciom podpowiada kreatywnie: wystarczy, że dzieci wezmą w dłonie kredki, flamastry, farby, a nawet bibułę, kolorowy papier, nożyczki lub kreatywne dziurkacze i koniecznie czystą kartkę i ... do dzieła! To początek procesu twórczego, z którego może powstać wyjątkowa Laurka, którą Polskie Radio Dzieciom zamieści na stronie internetowej i na swoim profilu na fb.

Czekamy na prace dzieci od 21 do 25 maja 2018 r. Prace, w wersji elektronicznej należy nadesłać na adres e-mail: dzieci@polskieradio.pl Szczegóły znajdują się w regulaminie.


Regulamin plebiscytu:

Laurka dla mojej Mamy w Polskim Radiu Dzieciom
Section07