Centrum Uśmiechu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 15:30
Centrum Uśmiechu

Wcale nie tak dawno temu, bo w 2002 roku, nie za górami, ani lasami lecz tu, w Polsce powstał zespół, którego hity takie jak  „Gruszka” czy „Olimpiada w Jarzynowie” śpiewają dzieci w całym kraju. Aby występy grupy były urozmaicone, co jakiś czas proponujemy nowe programy artystyczne, w których głównymi bohaterami są Owoce i Warzywa. W swoim dorobku ma programy „W krainie Brzechwy i Tuwima”, „Fruktaki zdrowia smaki”, „Bezpiecznie na drodze” a także najnowszy „Owocowo i Sportowo”.  

Podczas występów na tegorocznej trasie koncertowej Lato z Radiem 2016 główną postacią, wokół której budowana jest akcja będzie Pan Gwizdek, który wraz z Jagodą i Truskawką, wspólnie wykonują piosenki o tematyce sportowej. Bardzo ważnym elementem występu jest uświadomienie dzieciom, że "żeby zdrowym być trzeba zdrowo jeść”, a także brać aktywny udział w uprawianiu różnych dyscyplin sportowych.

Część piosenek ma charakter interaktywny, co skłania widzów do wspólnej zabawy. Oczywiście podczas występów nie może zabraknąć największych hitów zespołu, takich jak „Gruszka”, „Olimpiada w Jarzynowie” czy „Zdrowia smaki”. 

Zespół wydał 6 płyt – „Na straganie Pana Brzechwy”, „Lokomotywa Pana Tuwima”, „Rozśpiewane Bajki Brzechwy i Tuwima”, „Centrum Uśmiechu dla dzieci”, „Fruktaki, Centrum Uśmiechu na każdy dzień”. Nakręcił też 6 teledysków, a jego utwory znajdują się na wielu składankach płytowych dla dzieci.

Grupa zagrała już ponad 700 koncertów – występowała na największych i najważniejszych wydarzeniach w naszym kraju, w tym na letniej trasie koncertowej Lato z Radiem, w Sali Kongresowej, na deskach Amfiteatru w Opolu, w Klubie Stodoła, na Torwarze czy w Gdynia Arena.

SPONSOR GŁÓWNY:
PARTNERZY:
PATRONI MEDIALNI:
POLUB NAS!