Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Powrót do przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 10:00
– Przenosząc się z Nowej Zelandii na Polinezję można mówić o podróży w czasie. Jak może być inaczej, skoro wyleciałem o 21.00 w niedzielę, leciałem cztery godziny, ale nocleg musiałem zarezerwować na sobotnią noc. Tę, która już minęła – relacjonuje Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Podróże w czasie na Polinezji (Tomek na końcu świata/Trójka)
Bora Bora
Bora BoraFoto: Julius_Silver/Pixabay.com

– Podróż przez linię zmiany czasu nie jest łatwa. Niby nic, ale nagle z 12 godzin później w stosunku do Polski zrobiło się 11 godzin wcześniej. Zmiana czasu powoduje pewne komplikacje, które trzeba brać pod uwagę planując loty i noclegi, bo mało kto zwraca uwagę, że można przylecieć wcześniej niż się wyleciało – zwraca uwagę reporter Trójki.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Polinezja zajmuje terytorium o powierzchni porównywalnej do Europy. Jak zaplanować swój pobyt na tych wyspach? O tym w dołączonym nagraniu. Zapraszamy do słuchania.

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 12.02.2019
Godzina emisji: 8.

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak