Section50
Section00
Billie Eilish
Billie Eilish, foto: Ben Houdijk / Shutterstock
08.10.2020

Billie Eilish zapowiedziała internetowy koncert

"Where Do We Go? The Livestream" jeszcze w tym miesiącu.

Światowa gwiazda pop, Billie Eilish, zapowiedziała właśnie swój pierwszy globalny koncert transmitowany za pośrednictwem Internetu. "Where Do We Go? The Livestream" zobaczyć będzie można na oficjalnej stronie artystki już 24 października.

Występ opisywany jako "jedyne w swoim rodzaju doświadczenie koncertowe" nadawane będzie z rodzinnego miasta artystki - Los Angeles. Póki co nie jest jeszcze wiadome, jakie utwory usłyszymy podczas koncertu. Fani podejrzewają, że zamiłowanie Eilish do horrorów, jej często mroczne teledyski oraz data wydarzenia może zwiastować osadzenie eventu w klimacie Halloween.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Eilish opublikowała oficjalny teledysk do motywu przewodniego kolejnej części przygód Agenta 007, a także zapowiedziała film dokumentalny, o którym pisaliśmy tutaj.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.