Section50
Section00

 

Win$ powróci z nowym albumem

15.09.2021 Mamy pierwszy przedsmak "Kwiatów nad Wisłą". Czytaj więcej…

Glass Animals chcą tylko tańczyć

14.09.2021 Nowy singiel grupy już w sieci. Czytaj więcej…

Muzi podejmuje współpracę z Kaytranadą

14.09.2021 Efektem tego jest numer "I Know It". Czytaj więcej…

Nadchodzi mixtape Headie One'a

13.09.2021 Brytyjczyk przygotował coś specjalnego. Czytaj więcej…

Nowy singiel i teledysk Ari Lennox

10.09.2021 Artystka przerywa ciszę! Czytaj więcej…

Rosalie. gościnnie u Lil Zey

10.09.2021 Artystki prezentują "80 Kere". Czytaj więcej…

FKA Twigs zapowiada nowy mixtape

09.09.2021 Premiera? Bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku! Czytaj więcej…

BadBadNotGood zaprezentowali nowy singiel

08.09.2021 "Beside April" ląduje wraz z teledyskiem. Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.