Section50
Section00

 

Kstyk: Uchem na podziemie #37

23.09.2020 Rzucamy okiem (i uchem) na najciekawsze numery z rapowego podziemia. Czytaj więcej…

"Zonda" - nowy kawałek i teledysk Pezeta

22.09.2020 Klubowy sznyt nadał nikt inny jak Auer. Czytaj więcej…

Nowy utwór Shortparis

21.09.2020 Zespół z Sankt Petersburga wraca z pierwszym zwiastunem nowej muzyki od czasu wydania ich albumu z 2019 roku, "Thus The Steel Was Tempered". Czytaj więcej…

HEALTH z pierwszą zapowiedzią nowej płyty

21.09.2020 Kompilacja "DISCO4 :: PART I" nadchodzi. Czytaj więcej…

Album Włodiego i 1988 już dostępny

17.09.2020 Od dziś możemy zasłuchiwać się "W/88". Czytaj więcej…

Ten Typ Mes o książkach, które go zmieniły

17.09.2020 Raper zamyka serię Rap Biblioteka. Czytaj więcej…

Soundtrack z gry Quake na winylu

17.09.2020 Wyjątkowy powrót do przeszłości z Trentem Reznorem. Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.