Section50
Section00
Steve-O
Steve-O, foto: DFree/Shutterstock
24.11.2021

Steve-O nagra... rapowy album komediowy?

To mógłby być hit.

Znany przede wszystkim ze swojego udziału w serii freak-filmów "Jackass", Steve-O, wpadł na niezwykle ciekawy pomysł. Otóż aktor zastanawia się, czy nie zacząć prac nad "komediowym albumem gangsta rap", na którym mieliby pojawić się goście. I to nie byle jacy!

Steve-O niedawno opublikował na swoim kanale kompilację nagrań ze studia z czasów, gdy próbował (wiadomo z jakim skutkiem) swoich sił w rapie. Aktor zdradził, że pomysłem na komediową płytę podzielił się z wieloma gośćmi jego podcastu "Wild Ride", który prowadzi wraz ze Scottem Randolphem.

- W naszym podcaście mamy tylu świetnych artystów, że to po prostu musiało wypłynąć. W końcu zacząłem pytać ich: "Gdybym tworzył prześmiewczy album gangsta rap, to zechciałbyś dołączyć?" - opowiada Steve-O.

- Wiecie, może ludzie są mili, bo są moimi gośćmi w podcaście i głupio jest im odmówić, ale wydaje mi się, że mógłbym stworzyć album napakowany prawdziwymi gwiazdami. Gdybym naprawdę się temu poświęcił i puścił w niepamięć moje poprzednie doświadczenia, to mogłoby z tego wyjść coś naprawdę przezabawnego - dodaje.

Co ciekawe obecność w ewentualnym projekcie zagwarantowała legenda Zachodniego Wybrzeża - Too $hort. Żeby nakreślić, jakie gwiazdy mogłyby pojawić się na takim projekcie wystarczy wspomnieć, że gośćmi w programie Steve-O byli m.in. RZA, B-Real, T-Pain, Post Malone, Flavor Flav czy The D.O.C..

My Humiliating Rap Music Videos / YouTube: steveo

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.