Kierunek Azja
Section03

Kierunek Azja. W podróży do księcia Bhutanu

oficjalni sponsorzy:
Section05
O PROJEKCIE

"Kierunek Azja. W podróży do księcia Bhutanu" jest już trzecim dużym podróżniczym projektem w Trójce w ostatnich latach. W 2010 roku odbyliśmy podróż "Motocyklem dookoła świata" , a dwa lata temu odbyła się kolejna wyprawa, tym razem samochodem "Z Alaski do Ziemi Ognistej", która trwała 3 miesiące.


"Kierunek Azja. W podróży do księcia Bhutanu" podobnie jak poprzednie wyprawy ma za zadanie "radiowe pokazanie" słuchaczom Trójki i Polskiego Radia tak egzotycznych kawałków Azji Południowo-Wschodniej jak Timor Wschodni, Birma, Laos, Bangladesz czy ostatecznie Bhutan, gdzie umówieni jesteśmy na spędzenie czasu z księciem Bhutanu i spojrzenie na ten kraj w inny sposób niż mogą zwykli turyści.

Section07
O autorze

Tomasz Gorazdowski - z wykształcenia prawnik, od zawsze dziennikarz. Od 20 lat w radiowej Trójce, specjalizacja – sport i motoryzacja. Poza pracą, która jest również jego hobby, najchętniej podróżuje po świecie. Odwiedził już ponad sto państw. Ciekawe miejsca na świecie według Tomka to wierzchołek Mount Kinabalu, wodospady Iguazu, baza pod Annapurną, rafy u wybrzeży Meksyku, a także Wielka Rafa Koralowa i bezdroża Boliwii.

Section20