Kolorowy koncert "Lata z Radiem" w Solcu Kujawskim

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 23:00
W niedzielę ekipa radiowej Jedynki przeniosła się do Solca Kujawskiego. Na scenie "Lata z Radiem" wystąpili: Arka Noego, Cleo, Margaret i grupa Pectus.
Audio
  • Bogdan Sawicki w garderobie zespołu Pectus (Aktualności/Jedynka)
Koncert Cleo w Solcu Kujawskim
Koncert Cleo w Solcu KujawskimFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski

Koncert poprowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek. Relacje zza kulis prowadzili dla słuchaczy Jedynki Joanna Ficińska i Bogdan Sawicki.

A na scenie "Lata z Radiem" w Solcu Kujawskim o niezapomniane muzyczne emocje zadbali kolejno: Arka Noego i Cleo, a także Margaret oraz gwiazda wieczoru - grupa Pectus.  

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również znajdą się w naszym serwisie.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem.

***

mat. prasowe/ag

PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNER GŁÓWNY:
PARTNERZY:
SPONSORZY:
PARTRONI MEDIALNI:
DZIAŁANIE REALIZOWANE POD HASŁEM: