POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Kluboteka

Najbliższa audycja: 25.04.2015
22.00 - 00.00

W każdy sobotni wieczór słuchacie nu disco, electro i różne odmiany muzyki house. Jedną z atrakcji są też goście - odwiedzają nas uznani producenci i didżeje z całego świata m.in. Alex Metric,  Yuksek, The Magician, Dub Pistols, The Glimmers, Jerry Bouthier, Moullinex, Golden Bug, Leo Zero oraz Jaymo & Andy George. Ci ostatni zaprezentowali w BBC Radio 1 materiał o polskiej scenie klubowej, w którym "Klubotekę" uznano za jedną z najlepszych audycji z muzyką klubową w polskim eterze.

Zaprasza Norbert "Bert" Borzym

 • Norbert "Bert" Borzym
  Kontakt
  Norbert "Bert" Borzym
  Prowadzący

  Historykiem jestem z wykształcenia, kociarzem z zamiłowania, piłkę kopię w niedzielę, a resztę czasu poświęcam muzyce.Podobno koty mają siedem żyć. Przez pierwsze cztery chodzą swoimi kocimi drogami. Przez ostatnie trzy - kompletują swoje kocie przygody.

  Też bym tak chciał. W pierwszym wcieleniu byłbym wziętym archeologiem, który bada tajemnice Cesarstwa Rzymskiego. W drugim mógłbym być piłkarzem. W trzecim - hodowcą kotów. W czwartym poświęciłbym się muzyce… Ale żyje się tylko raz, więc trzeba się na coś zdecydować. Historykiem jestem z wykształcenia, kociarzem z zamiłowania, piłkę kopię w niedzielę, a resztę czasu poświęcam muzyce.

  Słucham, miksuję, szukam, coś tam produkuję. I chętnie dzielę się tym, co mam. I gram – od 10 lat w klubach, trochę krócej w radiu. W duecie, jako Boogiemafia, i z cyklem "Electricity", zaliczyłem najważniejsze punkty na klubowej mapie Polski. Jako DJ Bert przywitałem Nowy Rok na imprezie "Cross Central" w Londynie, grałem w Berlinie i w Kijowie, od trzech lat mam przyjemność (wielką!) występować na Notting Hill Carnival. I tak sobie myślę, że tego "muzykowania" nie zamieniłbym na żadne inne zajęcie. To wciąga, kręci i cieszy.

Czytaj także:

sortuj
liczba komentarzy: 0
  Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!