Section05

Będzie głośno!

Następny odcinek audycji dnia 28.06.2024 o godzinie 20:00 Zobacz w ramówce
Section21
Section16
O audycji

Młodzi muzycy mają głos!

Będzie Głośno! – pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie Głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo, mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. Lista przebojów Będzie Głośno! zamieszczona jest na stronie internetowej Czwórki. Słuchacze mogą oddawać głosy na zespół, który przypadnie im do gustu, a przede wszystkim codziennie mają dostęp do playlisty z młodymi artystami. Utwory te są emitowane podczas audycji, co jest niezwykłe biorąc pod uwagę fakt, jak trudno jest młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością.


Spotkania z artystami, którzy mają już na koncie sukcesy sceniczne i wydawnicze, to nieodłączna część audycji "Będzie Głośno!". Do udziału w programie zapraszani są uznani muzycy, by podzielili się swoimi doświadczeniami, podpowiedzieli debiutantom jak odnaleźć się w przemyśle muzycznym i na co zwrócić uwagę budując swoją karierę muzyczną.

Koncerty w studiu Czwórki – transmitowane na żywo, zagrane 100% live z pełną techniką, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i publicznością są szansą zaprezentowania swojej twórczości szerszej publiczności. Koncerty są udostępniane na stronie Czwórki oraz w mediach społecznościowych.

Możliwość wydania debiutanckiej płyty. Radiowa Czwórka co roku organizuje konkurs dla młodych muzyków mających gotowy materiał na płytę zatytułowany
Wydaj płytę z Będzie Głośno". Chętni mogą się zgłaszać za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie czworka.online. Ich utwory są emitowane w audycjach Będzie Głośno!.

Audycja "Będzie głośno!" w każdy piątek od 20.00 do 22.00.

Zaprasza Damian Sikorski

Section17
Prowadzący
Section49