X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Królikowski: praca jest elementem szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 18:56
Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z aktorem, który jak zawsze na luzie odpowiada m.in. jaką część jego artystycznego życia stanowi kariera.
Audio
Paweł Królikowski
Paweł KrólikowskiFoto: Andrzej Szozda/PR

Znany z licznych ról filmowych i telewizyjnych, dla większości jednak Kusy z serialu "Ranczo". Aktor Paweł Królikowski specjalnie dla redaktor Mai Kluczyńskiej pojawił się w studiu Polskiego Radia 24.

-Zespół teatralny czy filmowy zawsze działa inspirująco i nie chodzi o to by śpiewać chórem, ale żeby każda opowieść jakoś zabrzmiała - tak tłumaczył "Królik" zasady współpracy ludzi sceny.

Prywatnie aktor realizuje się wychowując 5 wspaniałych dzieci i przyznaje, że jest rodzicem z zasadami - Jestem tata, ojciec. Nie jestem kumplem. Kumpli to oni mogą sobie znaleźć wszędzie. Rodzice powinni zawsze stanowić jak najlepszy punkt odniesienia dla swojego dziecka. - mówi.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak