X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
POLSKA

Burze nad Polską. Setki tysięcy osób bez prądu, MSWiA apeluje o ostrożność

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed gwałtownymi burzami. Intensywnych porywów wiatru i gwałtownych opadów należy się spodziewać w województwach: mazowieckim, opolskim, łódzkim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim i warmińsko-mazurskim. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje, że do tej pory w ich efekcie około 331 tysięcy odbiorców nie ma prądu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA burze MSWiA pogoda nawałnica

Sprawa GetBacku to druga afera Art-B?

Prezes spółki GetBack został aresztowany, prokuratura zarzuca mu, m.in., próbę uzyskania od państwowego Polskiego Funduszu Rozwoju pożyczki 250 milionów złotych na podstawie nieprawdziwych i nierzetelnych informacji. O aferze GetBack rozmawiali z Piotrem Nisztorem Tomasz Józwik, PAP Biznes, dr Marian Szołucha, z Akademii Finansów oraz Bartek Godusławski, z "Dziennika Gazety Prawnej".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor POLSKA

Minister rolnictwa: gminy nie chcą powołać komisji ws. susz

- Obecnie jest około 20 proc. strat w rolnictwie, ale, żeby mówić o rozwiązaniach tej sytuacji najpierw trzeba ją dokładnie oszacować. Problem polega na tym, że gminy, które mają obowiązek powoływania specjalnych komisji zajmujących się tym problemem, nie chcą tego robić - mówił w audycji "Puls Trójki" Jan Krzysztof Ardanowski, nowy minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka rolnictwo Jan Krzysztof Ardanowski Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi samorząd susza