X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
dzieci

Rodzice przeciw deklaracji LGBT+. Protest w Warszawie

O godz. 16 w poniedziałek przed warszawskim ratuszem rozpocznie się protest rodziców i organizacji prorodzinnych. Jego organizatorem jest Centrum Życia i Rodziny. To odpowiedź na działania prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego w związku z podpisaną przez niego deklaracją "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT". Skrótowiec odnosi się do lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa deklaracja LGBT+ protest rodzice dzieci

Tydzień 18-21.03. Wiosna, wiosna, wiosna!

Najważniejszy temat tego tygodnia? To oczywiście powitanie wiosny! Będzie pierwszy wiosenny spacer, wizyta w pasiece, opowieść o hodowli mrówek. Ale też z młodymi przyszłymi naukowcami zgłębiać będziemy tajemnice chemii, biologii, geologii i matematyki. Powitamy też nastoletniego podróżnika i … aktora, który zaprosi na premierę nowego filmu. Nadamy też wybrane fragmenty książki Ake Holmberga w tłumaczeniu Justyny Czechowskiej z Wydawnictwa Dwie Siostry "Ture Sventon w Londynie".
Zobacz więcej na temat:  dzieci opis tygodnia