Logo Polskiego Radia
Organizatorzy:


Partner akcji:
Somalijka popija leki. Fot. Marcin Suder
Podsumowanie aukcji:
Informacje o wynikach poszczególnych licytacji znajdą Państwo w zakładce AUKCJE

- Licytacje przebiegły fantastycznie, nie spodziewaliśmy się takiej hojności Słuchaczy - przyznała Justyna Stępień, dyrektor Działu Komunikacji PAH.

Dzięki Państwu do tej pory udało się zebrać ponad 402 000 złotych. Pozwolą one na zbudowanie co najmniej dwóch studni w Sudanie Południowym i dwóch ujęć wodnych w Somalii.
Święta bez granic
Są miejsca na świecie, gdzie porcja wody nadającej się do picia, jest największym skarbem. Jeśli jej brakuje, ludzie umierają. Najczęściej – ci najsłabsi, czyli dzieci. Chcemy temu przeciwdziałać. Dlatego Trójka i Polska Akcja Humanitarna zachęcały do wzięcia udziału w akcji ŚWIĘTA BEZ GRANIC i wsparcia cierpiących z braku wody w Sudanie Południowym i Somalii.

Jak co roku podczas akcji charytatywnej, zapraszaliśmy do licytowania przedmiotów podarowanych specjalnie na ten cel przez znane osoby. Licytacje odbyły się 7, 14 i 21 grudnia 2012 roku w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" w godz. 16.00-19.00. Wśród darczyńców znaleźli się m.in.: Mark Knopfler, Wilhelm Sasnal, Marek Kondrat, Grzegorz Turnau, a także Janina Ochojska. (więcej informacji w zakładce AUKCJE). Nadal zachęcamy do kupienia płyty "Święta bez granic" (z "Karpiem 2012" i innymi muzycznymi rarytasami).

To już 20. świąteczna akcja charytatywna Programu Trzeciego. Państwo nie zawiedli ani razu, hojnie obdarowując potrzebujących.

Dziękujemy, że znów byli Państwo z nami!

Pomóc mogą Państwo dokonując wpłat na konto PAH.
Nr konta: Bank BPH SA 65 1060 0076 0000 3310 0016 0860
(Polska Akcja Humanitarna, ul. Szpitalna 5 lok. 3, 00-031 Warszawa) -

Mogą Państwo także wysłać sms o treści POMOC pod 7261
(koszt 2 zł + VAT, czyli razem 2,46 zł).
- ZBIÓRKA SMS ZAKOŃCZONA, NR SMS JEST NIEAKTYWNY

Cały dochód zostanie przeznaczony na Kampanię Wodną Polskiej Akcji Humanitarnej.