X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Małpie figle

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 21:00
Wśród wszystkich zwierząt na ziemi, te są podobno najbardziej podobne do człowieka, dziś dowiemy się co warto wiedzieć o tych zabawnych zwierzakach.
Audio
Bonobo
BonoboFoto: Kabir/Wikimedia Commons

Szympansy, goryle, orangutany i wiele innych... Obecnie znanych jest ponad 260 gatunków małp. Dziś razem z Leszkiem i misiem Michasiem poznamy kilku przedstawicieli tej wielkiej rodziny i dowiemy się trochę o ich zwyczajach i ulubionych psotach. Ciekawe w co się bawią małpy, kiedy jest zima!


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie w poniedziałek 26 lutego.

 

Zobacz także