Centrum Edukacji Medialnej

O nas

17.08.2016 12:00

Polskie Radio to 90 lat doświadczenia. W ciągu jego istnienia wielu przyszłych specjalistów z wielu dziedzin pobierało tu nauki od najlepszych w kraju. Centrum Edukacji Medialnej to jedna z największych instytucji medialnych w Polsce. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i trenerskie, umożliwiające nam organizowanie szkoleń nie tylko z zakresu słowa mówionego i wystąpień publicznych, ale również techniki sprzedaży, savoir-vivre w biznesie, sztuki bycia liderem, czy zarządzania sobą w czasie.

Nasze sale wyposażone są w nowoczesny i profesjonalny sprzęt zapewniający odpowiednie warunki do prowadzania zajęć, rejestrowania umiejętności każdego z uczestników oraz dalszej analizy. Szkolenia CEM prowadzone są w zgodzie z wynikami najnowszych badań dotyczących procesu uczenia. Działamy w sposób etyczny, zgodny ze społecznie przyjętymi normami. Stosowane przez nas metody pozwalają na uzyskiwanie wymiernych efektów i osiągnięcia założonych przez Państwa celów.

Kadra CEM i osoby współpracujące z radiem chętnie dzielą się zdobytym wykształceniem, własnymi doświadczeniami i erudycją. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie indywidualnych talentów i potencjału każdego człowieka. Celem naszych działań jest dostarczenie aktualnej wiedzy, doskonalenie umiejętności i zmiana postaw, które zaowocują osiągnięciami w życiu prywatnym i zawodowym.

Szkolenia adresujemy do osób otwartych na nowe doświadczenia, które pragną rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. W realizowanych przez nas projektach dbamy o wysoką jakość i praktyczność realizowanych zajęć. Zobacz ofertę szkoleń CEM lub skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego programu odpowiadającego Twoim potrzebom.


CO NAS WYRÓŻNIA:

doswiadczenie
kompleksowosc
spojnosc
autentycznosc
Aktualności

Prezentacja

Zajmujesz się publicznym prezentowaniem celów i osiągnięć w swojej firmie? Interesują Cię metody i style skutecznej prezentacji? Chcesz polepszyć swoje zdolności komunikacyjne?

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Skuteczna prezentacja", które odbędzie się 6-7 marca 2017 roku. Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez formularz.

CEM Rzecznik

Interesuje Cię wiedza z zakresu Public Relations? Chciałbyś rozpocząć karierę, jako rzecznik prasowy firmy lub pracujesz, jako specjalista od kształtowania wizerunku?

Zapisz się na szkolenie "Rzecznik prasowy firmy", które odbędzie się 8-10 marca 2017 roku. Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez formularz.

CEM wystąpienia TV i Radio

Masz częsty kontakt z mediami? Występujesz publicznie? Prezentujesz osiągnięcia i plany swojej firmy?

Weź udział w szkoleniu "Praktyka wystąpień w radiu i telewizji", które będzie organizowane w dniach 20-21 marca 2017 roku. Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez formularz.

Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

22 645 95 03
22 645 94 04
22 645 54 88
22 645 90 39

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
Bank Handlowy S.A.
20 1030 1508 0000 0008 1720 3078