Muzyka

Piosenka dnia Jedynki. KC Nwokoye Home

Piosenka dnia Jedynki. KC Nwokoye "Home"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 3 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Młody, zdolny i niepokorny. 16-latek z Polski nagrywa z gwiazdami rocka

Młody, zdolny i niepokorny. 16-latek z Polski nagrywa z gwiazdami rocka

Igor Gwadera mocniejszej muzyki spod znaku Iron Maiden zaczął słuchać bardzo wcześnie - gdy miał trzy lata. Dziś ma 16 i właśnie nagrał płytę z gwiazdami hard rocka w ramach projektu WAMI. - Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli, będziemy dalej grać i nagrywać kolejne płyty - opowiada młody gitarzysta.

Dla dzieci

Podróż Ponaddźwiękowa

Podróż Ponaddźwiękowa!

"Flamenco – słoneczny skarb Hiszpanii" to kolejny koncert z cyklu "Podróży Ponaddźwiękowych". Zanim jednak powędrujemy do gorącej Andaluzji, w magiczny sposób przeniesiemy się do… Argentyny. Dlaczego?

Reportaże

Słuchowiska radioweMatysiakowie
Jeziorany

Biznes

Sprzedaż bezpośrednia coraz bardziej popularna, szczególnie wśród kobiet

Sprzedaż bezpośrednia coraz bardziej popularna, szczególnie wśród kobiet

Polacy coraz chętniej korzystają ze sprzedaży bezpośredniej – mówi Mirosław Luboń z Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Wzrosty rok do roku są kilkuprocentowe, co dobrze świadczy o branży. Nie zmienia to faktu, że sprzedaż bezpośrednia w Polsce to ciągle margines, nie więcej niż 1-2 proc. całej sprzedaży.

Przedsiębiorczość

Czy warto być młodym naukowcem?

Czy warto być młodym naukowcem?

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło wyniki V edycji konkurs LIDER. W radiowej Jedynce Debata Dnia o szansach dla młodych polskich naukowców.

Partnerzy


19:00 - 23:59WIECZORNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: KULTURA W JEDYNCE

Serwis informacyjny

Informacje z polskich dróg

serwis specjalny wrzesień39