Biznes

Program Go Africa po dwóch latach

Program Go Africa po dwóch latach

Państwa afrykańskie są najbardziej rozwijającymi się krajami świata, dlatego warto zabiegać o te rynki. Polska ma tu dużo zaległości - w 2013 r. handel z Afryką stanowił zaledwie 1,3 proc. naszego eksportu. Stąd rządowy program Go Africa, działający od dwóch lat. O jego efektach mówi prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Sławomir Majman.

Muzyka

Agnieszki Chrzanowskiej porady dla mężczyzn

Agnieszki Chrzanowskiej porady dla mężczyzn

- To przewrotna piosenka o cechach, które mocno utrudniają porozumienie płci. Jak one wejdą w relacje między ludźmi, to dzieją się rzeczy niepożądane - mówiła piosenkarka o utworze "Do góry nogami".

Włodek Pawlik: jestem taki trochę inny

Włodek Pawlik: jestem taki trochę inny

W poniedziałek 2 lutego w Studiu im. Witolda Lutosławskiego odbędzie się koncert Włodzimierza Pawlika, podczas którego artysta będzie grał na fortepianie kolędy i muzykę z płyty "Night In Calisia".

Kultura

Nauka

Niepohamowany apetyt na seks

Niepohamowany apetyt na seks

Przedstawiamy mechanizmy, które u wybranych osób powodują wzmożony popęd seksualny. Osoba taka nie tylko bez przerwy myśli o seksie, ale też stara się ten popęd zaspokoić.

Reportaże

Dla dzieci

Sypialnie zwierząt

Sypialnie zwierząt

Przecież zwierzęta też je mają, bo muszą gdzieś odpoczywać. A jak wyglądają te sypialnie? I może obok nich są jeszcze inne pomieszczenia?

Słuchowiska radioweMatysiakowie
Jeziorany

Partnerzy


Bądź w kontakcie

03:00 - 05:00TAK TO BYWAŁOSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo

Serwis informacyjny

Informacje z polskich dróg

Posłuchaj rekomendacji książek

pieśni niepokornych

Audycja specjalna: Bohaterowie Zielonego Sztandaru

Akcja partnerska