Muzyka

Piosenka dnia Jedynki. Kombii "Jak pierwszy raz"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 23 kwietnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Izabela Skrybant: kształciłam się na śpiewaczkę operetkową

- Chciałam być lotnikiem, albo oficerem marynarki. Ojciec, który był organistą, jednak się nie zgodził i posłał mnie do liceum muzycznego - wspomina w Jedynce początki swojej kariery Izabela Skrybant-Dziewiątkowska, późniejsza wokalistka Tercetu Egzotycznego.

Gaba Kulka kocha muzykę, ale kocha też radio

Gaba Kulka pochodzi z artystycznego domu, ale rodzice nie ingerowali w jej gust muzyczny i nie narzucali jej, czego ma słuchać. Dlatego słucha różnej muzyki, klasycznej również. I ma sentyment do radia, o czym mówi w radiowej Jedynce w specjalnym wydaniu programu "Bez Tajemnic" pt. "Baby Wielkanocne"

Robert Friedrich: czuję odpowiedzialność za swoje słowa

- Utwory na naszej najnowszej płycie opisują kondycję współczesnego człowieka - wyjaśnia Robert "Litza” Friedrich z grupy Luxtorpeda. - Opisujemy treści, których często brakuje w relacjach międzyludzkich, bo odbierają nam je tak zwane portale społecznościowe - wyjaśnia gość Jedynki.

Słuchowiska radioweMatysiakowie
Jeziorany

Dla dzieci

Reportaże

Partnerzy


Lato z Radiem - sprawdź, gdzie gramy w tym roku!

13:00 - 15:00MUZYCZNA JEDYNKASłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo

Serwis informacyjny Jedynki

Wiadomości Radia Kierowców

Bądź z nami w kontakcie:

Polecamy

pieśni niepokornych