Muzyka

Piosenka dnia Jedynki. Alicja Węgorzewska "Margherita"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 18 kwietnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Festiwal Rock Stars: promujemy młodych muzyków już 12 lat

- Rock nam w duszach gra, ale festiwal gromadzi różne style, szeroko pojętą muzykę rozrywkową - powiedział w radiowej Jedynce Krzysztof Ferdyn, gitarzysta zespołu Niegrzeczni i współorganizator katowickiego Festiwal Rock Stars, którego radiowa Jedynka jest patronem medialnym.

"Próg nadziei" w hołdzie Janowi Pawłowi II

"Próg nadziei" to 2-płytowe wydawnictwo przygotowywane przez Chór Polskiego Radia w związku z wyjątkowym wydarzeniem, jakim jest kanonizacja bł. Jana Pawła II. Po raz pierwszy zostały zebrane utwory do tekstów Karola Wojtyły, utwory Jemu dedykowane oraz powstałe z inspiracji jego życiem.

"Budzik" budzi do życia - koncert w gwiazdorskiej obsadzie!

- Kiedy stałem na scenie i miałem za sobą chór znakomitych artystów, oni dodawali mi siły. Myślę, że dodają też siły lekarzom i wszystkim pracującym w Klinice "Budzik" - mówił o niezwykłym koncercie Jacek Cygan. Wydarzenie, któremu patronuje Polskie Radio, w czasie Świąt Wielkanocnych pokaże Telewizja Polska.

Słuchowiska radioweMatysiakowie
Jeziorany

Dla dzieci

Jajka na 100 sposobów

A może nawet 200! Bo w różnych krajach na świecie, różni kucharze wymyślają niezwykłe potrawy właśnie z jajek.

Reportaże

Biznes

Rynek telekomunikacyjny pod lupą UOKiK

Urząd chce przyjrzeć się współpracy operatorów, dlatego, że sieci Orange i T-mobile razem rozbudowują zasięg, co nie podoba się konkurentom. Kontrola odbywa się w przeddzień aukcji nowych częstotliwości LTE.

Przedsiębiorczość

Będą kolejne dofinansowania dla uczelni wyższych

Nowa perspektywa budżetowa na lata 2014-2020 przyniesie zmiany w dofinansowaniu uczelni wyższych. - Nie planujemy już zamawiać kierunków kształcenia, a kompetencje i kwalifikacje w obszarach kształcenia - powiedziała Paulina Gąsiorkiewicz-Płonka z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Partnerzy


Polecamy

pieśni niepokornych
15:00 - 19:00POPOŁUDNIE Z JEDYNKĄ Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo

Serwis informacyjny Jedynki

Wiadomości Radia Kierowców

Bądź z nami w kontakcie: