Trylogia. Nowy audiobook radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2017 14:40
Nagrany w 2016 roku z okazji Roku Henryka Sienkiewicza, wydany w 2017 roku - ku pokrzepieniu serc i dla rozrywki. Już jest! - audiobook z trzema wielkimi powieściami historycznymi.

Trylogię czytają Grzegorz Małecki ("Ogniem i mieczem"), Wojciech Żółądkowicz ("Potop") i Tomasz Schuchardt ("Pan Wołodyjowski").


Czytaj dalej
Trylogia 1200.JPG
Audiobook "Trylogia" trafi do Polaków na Wschodzie

Wydawcami audioboka są Polskie Radio S.A. i Narodowy Instytut Audiowizualny. Dźwiękową wersję Trylogii można wygrać w konkursach na antenie radiowej Jedynki lub otrzymać bezpłatnie po dokonaniu zakupów audiobooków za kwotę ponad 100 zł w sklepie Polskiego Radia.

Fragmenty powieści: "Ogniem i mieczem" oraz "Potop" były emitowane na antenie Jedynki w 2016 i 2017 roku.

mat. pras./mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: gdy inni czytali "Dr. Dolittle", ja wolałem "Quo vadis"

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 14:50
- W IV klasie podstawówki miałem jakąś dziwną manię i postanowiłem przeczytać wszystkie największe polskie dzieła. Wtedy na czasie były raczej "Dr. Dolittle" i "Ania z Zielonego Wzgórza", a ja wolałem Sienkiewicza - mówi Tomasz Schuchardt przed Narodowym Czytaniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Hoffman: adaptacja Sienkiewicza była przygodą życia

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 10:20
- Realizacja Trylogii Henryka Sienkiewicza była dla mnie największą przygodą życia. To było moje największe marzenie, a przede wszystkim miałem ogromne szczęście, że w tym czasie w pełni sił twórczych była cała plejada wspaniałych aktorów - mówi reżyser Jerzy Hoffman.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagłoba, Kmicic i Oleńka na nowo. "Lektora powinna ponieść treść"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 20:33
- Kiedy byłem dzieciakiem, nie pociągnął mnie "Potop", natomiast teraz odkryłem go na nowo i jest to wspaniała literatura - mówi aktor, Wojciech Żołądkowicz.
rozwiń zwiń