X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Jedynka

Robbie Williams "Candy"

24.09.2012
Okładka singla Candy Robbie Williamsa
Okładka singla "Candy" Robbie WilliamsaFoto: www.robbiewilliams.com
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.

Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z kolejnego, już dziewiątego, studyjnego albumu brytyjskiego wokalisty.

"Płyta z Take That i przerwa w mojej solowej karierze, dodały mi wiele nowej energii. Chciałem powrócić z wielkim albumem. Moim głównym celem było napisanie przebojów." - mówi Robbie Williams o swoim najnowszym krążku"

"Tam nie ma pomyłek – recenzuje album Music Week - Tylko hity, wielkie popowe hity.”

Materiał powstał w Los Angeles, a za jego produkcję odpowiada Jacknife Lee.  Utwór "Candy", przy pisaniu którego wspomógł Williamsa Gary Barlow z Take That, z pewnością ma szansę zyskać sympatię nie tylko fanów Robbie’go.

Robbie Williams ma na swoim koncie 8 solowych albumów, które rozeszły się na świecie w oszałamiającej ilości ponad 60 milionów egzemplarzy! Takiego wyniku jak do tej pory nie uzyskał jeszcze żaden inny solowy artysta w Wielkiej Brytanii. Williams może się również pochwalić zdobyciem aż 17 statuetek Brit Award! Jego wspólna po latach płyta z Take That, która ukazała się w 2010r. była najszybciej sprzedającym się albumem w historii brytyjskiej muzyki rozrywkowej.

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
INFORMATOR O UCHODŹCACH W EUROPIE
Wybory prezydenckie 2015 - najnowsze informacje