Robbie Williams "Candy"

Jedynka
Piotr Grabka 24.09.2012
Okładka singla Candy Robbie Williamsa
Okładka singla "Candy" Robbie Williamsa, foto: www.robbiewilliams.com

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.

Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z kolejnego, już dziewiątego, studyjnego albumu brytyjskiego wokalisty.

"Płyta z Take That i przerwa w mojej solowej karierze, dodały mi wiele nowej energii. Chciałem powrócić z wielkim albumem. Moim głównym celem było napisanie przebojów." - mówi Robbie Williams o swoim najnowszym krążku"

"Tam nie ma pomyłek – recenzuje album Music Week - Tylko hity, wielkie popowe hity.”

Materiał powstał w Los Angeles, a za jego produkcję odpowiada Jacknife Lee. Utwór "Candy", przy pisaniu którego wspomógł Williamsa Gary Barlow z Take That, z pewnością ma szansę zyskać sympatię nie tylko fanów Robbie’go.

Robbie Williams ma na swoim koncie 8 solowych albumów, które rozeszły się na świecie w oszałamiającej ilości ponad 60 milionów egzemplarzy! Takiego wyniku jak do tej pory nie uzyskał jeszcze żaden inny solowy artysta w Wielkiej Brytanii. Williams może się również pochwalić zdobyciem aż 17 statuetek Brit Award! Jego wspólna po latach płyta z Take That, która ukazała się w 2010r. była najszybciej sprzedającym się albumem w historii brytyjskiej muzyki rozrywkowej.

''

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Bądź z nami w kontakcie:

05:00 - 06:00PORANNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Aktualności rolnicze
serwis specjalny wrzesień39

Polecamy:

Musaka pod Akropolem i wielkie greckie wesele na wyspach

Musaka pod Akropolem i wielkie greckie wesele na wyspach

Jak przyznali goście "Lata z Radiem", trudno jest nie kochać Grecji i Greków. To kraj słońca, pysznego jedzenia, uczynnych ludzi i starożytnej historii. Tu nawet w czasach kryzysu wszyscy się uśmiechają. Zapraszamy do Grecji!

Od kapelusza do statków na niebie. Marek Kościkiewicz i jego hity

Od kapelusza do statków na niebie. Marek Kościkiewicz i jego hity

O piosence "Statki na niebie" powstał nawet artykuł, odkrywający wszystkie jej sekrety. - Miałem muzę, była to jedna z dziewczyn, która robiła nam zdjęcia i nosiła fajne nakrycia głowy. Pomyślałem, że napiszę piosenkę bardziej malarską, poetycką, która jest klimatyczna i mówi o tym, że wokół nas jest tyle pięknych obrazów - opowiada gość Jedynki, Marek Kościkiewicz.