Muzyka

Piosenka dnia Jedynki. Renata Przemyk Kłamiesz

Piosenka dnia Jedynki. Renata Przemyk "Kłamiesz"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 19 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Katarzyna Stankiewicz o swoim powrocie: długo zbierałam materiał dowodowy

Katarzyna Stankiewicz o swoim powrocie: długo zbierałam materiał dowodowy

- Przez ostatnich pięć lat przeżywałam różne emocje, żeby móc je później wykorzystać w mojej muzyce. Ta płyta to emocjonalna opowieść o przebudzeniu, stopniowym odnajdywaniu własnych wartości - mówiła w Jedynce Katarzyna Stankiewicz. Niebawem ukaże się nowa płyta artystki pt. "Lucy and the Loop".

Kultura

Sztuka debatowania - polska specjalność?

Sztuka debatowania - polska specjalność?

Polacy, jak się okazuje, są mistrzami w debatowaniu. - Od kilkudziesięciu lat co roku rozgrywają się mistrzostwa świata w debatowaniu i od kilku lat Polacy zajmują coraz wyższe miejsca - opowiada Anna Dobrowolska, główny organizator Mistrzostw Europy Debat Warszawa 2016.

Nauka

Rozpoczyna się warszawski Festiwal Nauki

Rozpoczyna się warszawski Festiwal Nauki!

Ponad pół tysiąca wykładów i debat oraz ponad dwieście lekcji dla młodzieży przygotowali organizatorzy XVIII Festiwalu Nauki, który rozpoczyna się w piątek 19 września w Warszawie i okolicach.

Reportaże

Bohaterowie z małego miasteczka

Bohaterowie z małego miasteczka

Kto to jest bohater? Może to ktoś, kto stoi mocno na ziemi, pracuje i realizuje swoje pasje? W reportażu "Lokalni bohaterowie" przedstawiono historie czterech mieszkańców Oławy, uczestników pewnego projektu artystycznego.

Dla dzieci

Słuchowiska radioweMatysiakowie
Jeziorany

Partnerzy


15:00 - 19:00POPOŁUDNIE Z JEDYNKĄ Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo

Serwis informacyjny

Informacje z polskich dróg

Polecamy

serwis specjalny wrzesień39
Rocznica śmierci Witkacego