X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Aikido Tanren Dojo

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2015 21:00
Czy jesteście już przygotowani na nadejście zimy?
Audio
  • 22.11.2015 Aikido Tanren Dojo (Rodzinny WF/Polskie Radio Dzieciom)
Aikido Tanren Dojo
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Jesień niebawem zamieni się w zimę, tak więc najwyższy czas na zaprawę i hartowanie ciała, żeby nam katar nosa nie zaatakował, a grypa nie była straszna! Dziś zapraszamy na ćwiczenia AIKIDO TANREN DOJO. Okazuje się, że trenując tę dyscyplinę, możemy uniknąć sezonowych chorób. I oczywiście ćwiczyć ciało i ducha. W „Rodzinnym WF-ie” przyjrzymy się bliżej na czym polega praktykowanie AIKIDO TANREN DOJO, sprawdzimy czym jest etykieta DOJO i dlaczego jest tak ważna? Gościem programu będzie założyciel i główny instruktor prowadzący zajęcia w Aikido Tanren Dojo – pan Przemysław Gawroński. Zapraszamy w niedzielny poranek, już od 9:00.

Zobacz także