Polskie Radio
Section05
SPORT

Premier League: najdroższy transfer wewnątrz ligi na ostatniej prostej. Jack Grealish opuszcza Aston Villę

Jak podaje ekspert ds. rynku transferowego Fabrizio Romano, Aston Villa doszła do porozumienia z Manchesterem City w kwestii sprzedaży Jacka Grealisha. Zawodnik będzie kosztował "Obywateli" 100 mln funtów, co uczyni go bohaterem najdroższego transferu wewnątrz Premier League w historii tej ligi.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Aston Villa manchester city Premier League

TOKIO 2020 Dramat zapaśniczki. Zasina wciąż ma jednak medalową szansę

Rywalizująca w zapasach w stylu wolnym w kategorii 53 kg Roksana Zasina przegrała przed czasem z Japonką Mayu Mukaidą w 1/4 finału olimpijskiej rywalizacji w Tokio. Polka doznała także kontuzji i matę opuściła utykając. Jej rywalka dotarła do finału, dzięki czemu Zasina powalczy w piątek repesażach o brązowy medal.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki zapasy Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska

TOKIO 2020 Dramatyczne półfinały. "Lewy" z urazem, Rozmys stracił but

Marcin Lewandowski nie awansował do finału biegu na 1500 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Polak nie ukończył biegu półfinałowego z powodu skurczu na ostatnim okrążeniu. Wydawało się, że w finale nie pobiegnie też Michał Rozmys, który w swoim biegu... stracił but. Protest polskiej ekipy został jednak uwzględniony i Rozmys pobiegnie w finale!
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Bieg 1500 m Marcin Lewandowski Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska