X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Klasyczne Lato z Radiem

Section07
O audycji

Unikatowy cykl audycji, po raz czwarty na antenie radiowej Jedynki.

Odwiedzimy i zapraszać będziemy naszych Słuchaczy na Dni Muzyki K. Szymanowskiego i Festiwal Stowarzyszenia M. Karłowicza - „Muzyka na szczytach”  w Zakopanem, na Festiwal im. J. Kiepury w Krynicy-Zdroju i Festiwal im. Krystyny Jamroz w Busku – Zdroju; nie zabraknie nas na Festiwalu Chopinowskim w Dusznikach-Zdroju, nie zapomnimy o kolejnym Festiwalu Bachowskim w Kościele Pokoju w Świdnicy, będziemy też w Jarosławiu na Festiwalu „Pieśń naszych korzeni”, i w Wilanowie, na Letniej Akademii Muzyki Dawnej. W końcu zachęcać będziemy do słuchania XIV Festiwalu „Chopin i jego Europa” w salach koncertowych stolicy.

Dzięki współpracy z Programem 2 Polskiego Radia posłuchamy wybranych fragmentów kilku najatrakcyjniejszych koncertów z festiwali w Dusznikach, Świdnicy, Jarosławiu i w Warszawie, będziemy świadkami najciekawszych zdarzeń artystycznych festiwali w Zakopanem i w Busku – Zdroju, podobnie jak w roku ubiegłym będziemy też retransmitować koncert z udziałem najbardziej utalentowanych młodych polskich wokalistów operowych - wprost z kolejnego Festiwalu Muzycznego im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju.

Ze wszystkich tych wydarzeń zdawać będziemy relacje i zapraszać do tych miejsc w piątkowych wydaniach „Lata z Radiem” oraz w „Muzycznej Jedynce” zaś podsumowania i rozmowy z wykonawcami, ukazywać będziemy w audycjach niedzielnych, emitowanych w radiowej Jedynce od godziny 23.07  do północy.  Będziemy też zapraszać radiosłuchaczy na inne jeszcze popularne letnie festiwale i koncerty.