X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka45-lecie Sygnałów dnia
Section06
Życzenia dla Sygnałów dnia
01'46 Życzenia dla "Sygnałów dnia" od ministra Mariusza Błaszczaka
01'04 Życzenia dla "Sygnałów dnia" od posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka
00'49 Życzenia dla "Sygnałów dnia" od sekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Patryka Jakiego
01'24 Życzenia dla "Sygnałów Dnia" od szefa rady politycznej partii Nowoczesna Pawła Rabieja
01'10 Życzenia dla "Sygnałów Dnia" od europosła PiS Ryszarda Czarneckiego
Section07
06'33 Piotr Sadowski o Sygnałach Dnia To był rok 1973 i postanowiliśmy zrobić nowa audycję. Próbowano wielokrotnie ten poranek jakoś przybliżyć słuchaczowi, podać informacje bardziej strawnie, mniej pretensjonalnie, mniej oficjalnie i to się udało - mówił Piotr Sadowski, wieloletni sekretarz Redakcji Aktualności, współtwórca "Sygnałów dnia".
11'37 Pierwsze dziecko Sygnałów Dnia Wizyta u rodziców Mariusza Petza. Przy jego narodzinach był Tadeusz Sznuk. "Jak wygląda dziecko "Sygnałów dnia". Jest bardzo potężne, bardzo piękne. Ma klatkę piersiową mocarza, zupełny Tarzan - opowiadał Andrzej Matul. - Potem uroczyste wręczenie książeczki mieszkaniowej dla nowego obywatela.
24'46 5 rocznica Sygnałów Dnia 1 marca 1973 r. o godz. 7.00 przyszły na świat "Sygnały Dnia". Jak pamiętam było szaro na świecie, dzień był pochmurny. - mówi Tadeusz Sznuk. Rozmowa ze Sławomirem Szofem, Jerzym Rowińskim, Tadeusz Cichomskim, Jerzym Rosołowskim, Andrzejem Matulem i Lesławem Nowakiem.
01'33 Wiosenne Sygnały Pożegnanie ze słuchaczami w wykonaniu; Andrzeja Jaroszewskiego, Andrzeja Matula, Tadeusza Sznuka i Mieczysława Marciniaka.
19'23 Nowe Sygnały Dnia Zapowiedź Tadeusza Sznuka. Relacje reporterów z Mielca - cykl "Kraj przed zjazdem". Porady motoryzacyjne - nowy cykl spotkań z kierowcą rajdowym - Robertem Muchą, przegląd prasy.
03'18 Mieczysław Pawlikowski w Sygnałach Dnia "Punktualność wyniosłem z czasów wojny" opowiadał odtwórca roli Zagłoby w filmie Pan Wołodyjowski
22'31 Sygnały Dnia ojcem chrzestnym klaczy Relacja Stanisława Puzyny i Piotra Wróblewskiego z porodówki w stadninie koni. "Spokojnie noc minęła, oźrebiła się jedna klacz. Zauważyłem, że idzie woda płodowa zawołałem koniuszego - mówił Ernest Duda. Przy ilu porodach pan już asystował - pytał dziennikarz. - Przy ok. 700 - odpowiedział koniuszy, Marian Kaliciński.
30'06 Warszawska Starówka Sławomir Szof gościł inż. Mieczysława Strzeleckiego, kierownika robót przy rekonstrukcji warszawskiej Starówki. - To trzeba było zobaczyć, żeby pojąć ogrom zniszczeń. To była dzielnica mego dzieciństwa. Spodziewałem się najgorszego, ale to co zobaczyłem, przechodziło wszelkie wyobrażenia.
Section21
Section49