"Lato z Radiem" i mistrzostwa w Gotowaniu na byle czym w Mielnie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 08:00
Na żelazku, grzałce do herbaty, lokówce albo prostownicy do włosów. W Mielnie gotowano na wszystkim. Zobacz to na filmie
Audio


Po raz kolejny "Polka Dziadek" będzie rozbrzmiewało 13 sierpnia w Mielnie. Gotowanie na byle czym to jedyna taka impreza w naszej części świata! Na oczach publiczności zmierzyli się szefowie kuchni najlepszych hoteli i pensjonatów gminy Mielno.

Kuchnia Roberta Sowy, koncert gwiazd oraz kolorowe miasteczko oferujące zabawę dla każdego, to niektóre z atrakcji tej największej w Polsce radiowej trasy koncertowej.
Gwiazdami wieczoru byli zespół Chemia, Zakopower i Stachursky.

Koncert poprowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Mielno to jedna z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nadmorskich w Polsce.

Gmina MIELNO jest przyjazna osobom niepełnosprawnym – wzdłuż plaży znajduje się szeroka promenada, z której bezpieczne zjazdy umożliwiają dostęp do morza osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, a nie jest to często spotykane na polskim wybrzeżu.

Mielno
Mielno - Meduza Garden

 

Świetne położenie geograficzne daje wiele możliwości uprawiania różnych form wypoczynku: kitesurfingu, żeglarstwa czy wędkowania. Można też skorzystać z tras rowerowych lub wyruszyć w rejs po jednym z największych jezior w Polsce – Jamnie.

Rybacy zapraszają na połów ryb prawdziwym rybackim kutrem. W wypadku gorszej pogody atrakcją mogą być kąpiele na krytych basenach, gra w tenisa czy romantyczny wieczór w jednej z licznych kafejek i smażalni ryb.

Czytaj także

„Morsy”- reportaż Jana Kasi

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2009 18:15
Co roku w lutym odbywa się w Mielnie Międzynarodowy Zlot Morsów. Morsy żyją w całej Polsce a bycie morsem jest nie tylko sezonowym szaleństwem, jest sposobem na życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie udało się uratować młodej foczki, znalezionej na plaży w Mielnie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2011 04:30
Znaleziona na plaży 3-tygodniowa foka nie przeżyła do czasu przyjazdu naukowców z foczego szpitalika z Helu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słoneczne patrole nad polskim morzem (galeria)

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 08:55
Plaża w Mielnie była w miniony weekend najbezpieczniejszym kąpieliskiem w Polsce. Liczba ratowników na metr wybrzeża zdecydowanie przekraczała ogólnokrajową normę.
rozwiń zwiń