Drużyna radiowej Jedynki zagra z Drużyną Gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 11:09
W Słupsku odbywa się IX halowy turniej piłki nożnej Energa Cup. W niedzielę dojdzie do meczu między radiową Jedynką, a gwiazdami show-biznesu
Audio
  • Kamil Dąbrowa i Tomasz Zimoch o IX turnieju piłki halowej Energa Cup w Słupsku (Sygnały dnia/Jedynka)
Dyrektor radiowej Jedynki Kamil Dąbrowa
Dyrektor radiowej Jedynki Kamil DąbrowaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Turniej w Słupsku otwiera piłkarski sezon w Polsce. Turniej rozpoczął się w piątek. Tego dnia mecze rozgrywali zawodnicy w wieku 9 lat. Do finału zakwalifikowały się drużyny Gwardii Koszalin i Byków Słupsk. Finał zostanie rozegrany w niedzielę 4 stycznia.
Zaś całą sobotę będą rywalizowały drużyny amatorskie. Nie zabraknie w nich znanych zawodników z naszej ligi. W niedziele będą zaś grały drużyny pierwszoligowe. Turniej uświetni wielki mecz drużyn radiowej Jedynki i gwiazd show-biznesu. Kapitanem drużyny gwiazd będzie Tomasz Karolak, a drużynę radiowców poprowadzi do boju dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia Kamil Dąbrowa.
- Drużyna gwiazd show-biznesu na pewno zostanie zasilona jakimś reprezentantem Polski, albo byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej - przewiduje dyrektor Dąbrowa w Sygnałach dnia. Zastanawia się, czy może to być Tomasz Frankowski lub Sebastian Mila.
Tomasz Zimoch zauważa, że Sebastian Mila rozmawiał z przedstawicielami wielu klubów i nie wykluczone, że w Słupsku zostanie podpisany przez niego nowy kontrakt. - To może być zaskakująca wiadomość na początku nowego roku - mówi dziennikarz.
Oprócz Sebastiana Mili w Słupsku już są lub będą Kamil Grosicki, Marcin Wasilewski i kilku innych piłkarzy, grających w drużynie Fabryka Futbolu, którzy otarli się o reprezentacje Polski. Tak więc emocje w niedziele między godz. 13 a 20 zapewnione. W radiowej Jedynce przez cały dzień relacje ze Słupska.
Kamil Dabrowa nie chciał zdradzić, w jakim składzie wybiegnie na boisko drużyna radiowej Jedynki.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia
Rozmawiała: Daniel Wydrych
Goście: Kamil Dąbrowa, radiowa Jedynka i Tomasz Zimoch, komentator sportowy
Data emisji:
3.01.2015
Godzina emisji: 8.35

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Tomaszewski: człowiek, który zatrzymał Anglię to Kazimierz Górski

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 10:37
- Mieliśmy to szczęście, że 40 lat temu na Wembley dyrygował nami Kazimierz Górski. Graliśmy wtedy w myśl hasła: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - mówił w radiowej Jedynce były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Zimoch wspomina mundial z 1974 roku. Polacy pokonali Szwedów

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 17:24
Jedynego gola w meczu ze Szwedami w drugiej rundzie mistrzostw świata z 1974 roku w RFN strzelił Grzegorz Lato. O trudach tego spotkania Tomasz Zimoch rozmawiał z Lesławem Ćmikiewiczem.
rozwiń zwiń