X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory prezydenckie 2015. Paweł Kukiz: ponad nami stoi Polska

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 09:15
- Ubiegam się o urząd prezydenta m.in. po to, by nie zajęła go osoba wywodząca się z klanów politycznych, która będzie pilnowała tego stanu rzeczy, ustroju, w jakim obecnie Polska funkcjonuje - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce niezależny kandydat na prezydenta Paweł Kukiz.
Audio
  • Paweł Kukiz: ponad nami stoi Polska (Sygnały dnia/Jedynka)
Wybory prezydenckie 2015. Paweł Kukiz:  ponad nami stoi Polska
Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Paweł Kukiz mówi, że bardzo źle się stało, że trzy miliony Polaków wyjechały za granicę. - Jak można mówić w tej chwili o przyjmowaniu ludzi z krajów islamskich? Ja im bardzo współczuję, ale niech jadą do Niemiec, które są bogate, do Francji, Wielkiej Brytanii - podkreśla gość Jedynki. - My musimy zrobić wszystko, aby nasi rodacy, nasi bracia i siostry nie musieli wyjeżdżać za chlebem - dodaje kandydat na prezydenta.

Gość "Sygnałów dnia" ocenia, że wokół niego gromadzą się przede wszystkim "ludzie ideowi" - Ideowcy, którzy za Polskę pójdą w ogień - zaznacza Paweł Kukiz. - Ponad nami stoi Polska. Ponad nami stoi państwo. Mnie nie interesuje prawo, lewo, kto co myśli… Mnie interesuje osiągnięcie celu, a jak już ten cel osiągniemy - w postaci jednomandatowych okręgów wyborczych - to one z automatu wyczyszczą, w ogromnej mierze, władzę ze złych ludzi - mówi.

Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej>>>

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja zostanie zorganizowana druga tura głosownia. Weźmie w niej udział dwóch kandydatów z najlepszym wynikiem.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Paweł Kukiz (kandydat na prezydenta RP, muzyk)

Godzina emisji: 8.15

Data emisji: 27.04.2015

kh/asz

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Kukiz: moje dzieci mają bardziej spracowane ręce niż politycy

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 17:44
Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz prowadził w sobotę kampanię na Śląsku. Podczas konferencji w Chorzowie odniósł się do sytuacji górników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż prezydencki TNS Polska: I tura nie przyniesie rozstrzygnięcia

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 11:36
Poparcie dla Bronisława Komorowskiego wynosi - 41 procent. Andrzeja Dudę popiera 26 procent osób, które wzięły udział w sondażu TNS Polska. Badanie zostało przeprowadzone w dniach 11 - 16 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogłoszono powołanie nowej partii politycznej. "Popieramy Pawła Kukiza"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 20:38
Powołanie nowej partii politycznej - Ruchu Społecznego Rzeczypospolitej Polskiej - i poparcie dla Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich ogłosił w niedzielę w Warszawie szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomir Izdebski.
rozwiń zwiń