X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Jarubas: najważniejszym sondażem będą wyniki wyborów

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 09:05
- Mam nadzieję, że Polacy pójdą do wyborów i mam nadzieję świętować za tydzień dobry wynik - mówi w radiowej Jedynce kandydat PSL na prezydenta RP Adam Jarubas.
Audio
  • Adam Jarubas: najważniejszym sondażem będą wyniki wyborów (Sygnały dnia/Jedynka)
Adam Jarubas
Adam JarubasFoto: Wojciech Kusiński/PR

Adam Jarubas dobrym wynikiem nazywa wynik dwucyfrowy. - Taki, na jaki pracuję od trzech miesięcy, spotykając się z Polakami, dyskutując o Polsce - podkreśla kandydat na prezydenta. - Sondaże bywają różne, ale to Polacy wybiorą. Najważniejszym sondażem są wyniki wyborów 10 maja - dodaje gość "Sygnałów dnia".

Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej>>>

Zdaniem Adama Jarubasa, dobry kandydat na prezydenta "powinien mieć w sobie trochę pokory i świadomość, że polityka to nie jest tylko wygłaszanie zaklęć".

W przyszłym roku kończy się przewidziany prawem unijnym okres ochronny na dostęp do polskiej ziemi dla obcokrajowców. Polityk PSL ocenił, że trzeba uszczelnić przepisy, chroniące polską ziemię przed wykupem przez cudzoziemców oraz zagwarantować ochronę polskich lasów przed prywatyzacją.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja zostanie zorganizowana druga tura głosowania. Weźmie w niej udział dwóch kandydatów z najlepszym wynikiem. Adam Jarubas zdradził, czy jeśli dojdzie do drugiej tury wyborów, a sam się w niej nie znajdzie, zwróci się do swoich wyborców, by przekazali głosy na innego kandydata.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Adam Jarubas (kandydat na prezydenta RP)

Data emisji: 4.05.2015

Godzina emisji: 8.19

Zapis całej rozmowy

kh/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory prezydenckie 2015. Adam Jarubas [sylwetka]

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 20:36
Adam Jarubas jest marszałkiem województwa świętokrzyskiego. Kandyduje na urząd prezydenta RP z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż: Bronisław Komorowski znacznie traci. Paweł Kukiz z dwucyfrowym poparciem

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 19:53
Poparcie dla urzędującego prezydenta po raz pierwszy spadło poniżej 40 procent i wynosi obecnie 39 procent. Powody do zadowolenia ma Paweł Kukiz, który może liczyć na 11 procent głosów – wynika z sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP .
rozwiń zwiń