X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Kukiz: dość tematów zastępczych

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 08:30
Z Polski jest drenowana kasa, a najważniejszy temat, to czy powinna być dopłata do in vitro - zżymał się w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Paweł Kukiz.
Audio
  • Paweł Kukiz o referendum ws. JOW i wyborach parlamentarnych (Jedynka/Sygnały dnia)
Paweł Kukiz (fot. archiwalne)
Paweł Kukiz (fot. archiwalne)Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Kukiz narzekał, że od 8 lat słyszy tylko tematy zastępcze: in vitro, marihuana i geje. - Tymczasem w latach 2008-2012 obce korporacje wyprowadziły z Polski 46 mld dol. - powiedział gość "Sygnałów dnia", powołując się na amerykańskie wyliczenia.

W kwestii in vitro zwrócił uwagę, że rodziny których nie stać na zabieg, nie będą też w stanie udźwignąć finansowo wychowania dziecka.

Były kandydat na prezydenta ostro krytykował media. Zarzucił im, że od miesiąca prowadzą frontalny atak i podają kłamliwe informacje. Ponadto nie potrafią odróżnić komitetu referendalnego od listy wyborczej. Zwrócił też uwagę, że media lokalne w większości są we władaniu zagranicznej spółki. - Nie może być tak, że czwarta władza należy w 80 proc. do Niemców - grzmiał Kukiz, podkreślając potrzebę repolonizacji mediów.

Repolonizacja według Kukiza konieczna jest m.in. w systemie bankowym, tak aby działał on w interesie obywatela. Gość odniósł się też do propozycji PO i PiS pomocy "frankowiczom".

Kukiz żalił się w Jedynce, że sprowadza się go tylko do tematu JOW, a ma więcej postulatów. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której Paweł Kukiz przedstawia swoje postulaty.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Paweł Kukiz

Data emisji: 9.07.2015

Godzina emisji: 7.16

fc/ag

>>>Zapis całej rozmowy

Komentarze1
aby dodać komentarz
TakiJaPL2015-07-09 17:07 Zgłoś
Kukiz mówi jak jest a nie się "żali " szczególnie w sprawie mediów " głównego ścieku" które definitywnie manipulują ludźmi.. Szczęście że coraz więcej młodych ludzi nie ogląda tego szajsu.. Pozdrawiam ;)

Czytaj także

Co to są JOW-y? Rusza kampania przed referendum

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 11:17
Uświadomienie jak ważne będzie opowiedzenie się w referendum za jednomandatowymi okręgami wyborczymi - to główny cel zwolenników i współpracowników Pawła Kukiza. Przez najbliższe tygodnie będą Polaków zachęcać do udziału we wrześniowym referendum dotyczącym m.in. JOW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Kukiz: zaproszę na listy wyborcze m.in. Janusza Korwin-Mikkego i Magdalenę Ogórek

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2015 21:59
- Problemem Polski jest ustrój, który umożliwia sprzedaż kraju obcemu kapitałowi, naszym priorytetem jest zmiana ordynacji wyborczej, której możemy dokonać w referendum - mówił w sobotę podczas spotkania zwolenników JOW w Lubinie (woj. dolnośląskie) Paweł Kukiz.
rozwiń zwiń