X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kryzys w Grecji. "Zaczyna się faktyczna runda negocjacji"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 09:30
- Jedną sprawą jest przegłosowanie przez grecki parlament chęci wprowadzenia reform, a drugą fakt, że instytucje unijne muszą potwierdzić, iż grecki rząd faktycznie chce wprowadzenia tych reform - mówi Loukas Notopoulos, finansista.
Audio
  • Finansista Loukas Notopoulos o negocjacjach ws. Grecji (Sygnały dnia/Jedynka)
Loukas Notopoulos
Loukas NotopoulosFoto: Polskie Radio/Jacek Konecki

Problemy na linii Grecja - wierzyciele i opóźnienia w rozmowach w sprawie nowej pożyczki. Chodzi o pakiet w wysokości prawie 86.miliardów euro. Negocjacje miały rozpocząć się w piątek, ale dopiero w poniedziałek przedstawiciele kredytodawców przylecą do Aten. Rozmowy prawdopodobnie ruszą we wtorek.

- Zaczyna się faktyczna runda negocjacji. Przedstawiciele instytucji unijnych przyjadą do Aten, żeby ustalić ścieżkę wprowadzenia wszystkich reform, które zostały przegłosowane w ostatnich dwóch tygodniach - mówi w "Sygnałach dnia" Loukas Notopoulos.

Finansista ocenia, że w Grecji, w październiku albo w listopadzie, może dojść do wcześniejszych wyborów, które miałyby się odbyć zanim Grecy odczują skutki reform. - Aleksis Cipras przekroczył już wszystkie granice. Dwie trzecie Greków uznaje go za premiera, który sobie bardzo dobrze radzi. Tymczasem w referendum Grecy powiedzieli, że nie chcą więcej cięć, a po referendum Aleksis Cipras wprowadził największy dotychczasowy pakiet reform, który Grecy odczują w następnych pięciu-sześciu miesiącach - mówi gość Jedynki.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Notopoulos

Data emisji: 27.07.2015

Godzina emisji: 8.17

kh/pg

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grecja: nowe opóźnienie w rozmowach z wierzycielami

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2015 23:59
Najprawdopodobniej we wtorek rozpoczną się negocjacje Grecji z ekspertami z Brukseli w sprawie warunków nowego programu pomocowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grecja: giełda będzie zamknięta jeszcze w poniedziałek

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 12:51
Grecka giełda, nieczynna od 29 czerwca, być może zostanie otwarta we wtorek. Wcześniej podawano, że władze mają w poniedziałek zadecydować, kiedy giełda wznowi działalność. Do Aten przylatują tymczasem przedstawiciele wierzycieli. Jednak wciąż są różnice zdań między nimi a Atenami.
rozwiń zwiń