Artyści dzieciom. Niezwykła płyta "Razem w Święta"

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 09:03
- Będąc w Wiosce Dziecięcej poczułam absolutną pewność, że dobrze zrobiłam biorąc udział w tym projekcie. A także ochotę, by jeszcze coś zrobić dla Wiosek SOS - opowiada Anna Dereszowska.
Audio
  • Anna Choszcz-Sendrowska i Anna Dereszowska o pomocy dla SOS Wiosek Dziecięcych (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Świetlice wsparcia dziennego Stowarzyszenia SOS odwiedziła Dorota Świerczyńska (Sygnały dnia/Jedynka)
Anna Dereszowska wraz z Karoliną z Młodzieżowej Wspólnoty SOS w Kraśniku wykonały Przybieżeli do Betlejem
Anna Dereszowska wraz z Karoliną z Młodzieżowej Wspólnoty SOS w Kraśniku wykonały "Przybieżeli do Betlejem"Foto: SOS Wioski Dziecięce

Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce dodaje, że gwiazdy bardzo chętnie zgodziły się nagrać kolędy z dziećmi. - To było wielkie przeżycie dla dzieci i spełnienie ich marzeń, a także umocnienie pewności siebie i myślenia, że ja też mogę spotykać się z takimi ludźmi i mieć takich przyjaciół - dodała.

Czytaj dalej
tablet dzieci rodzina 1200.jpg
Wioski Dziecięce SOS jedyną szansą na rodzinę?

Jedną z gwiazd, która wzięła udział w nagraniu płyty jest aktorka Anna Dereszowska. - Tego nie robi się, żeby gdziekolwiek błyszczeć, to się robi z potrzeby serca - przyznała. Jednocześnie zachęcała do zakupu płyty, z której dochód wesprze działalność SOS Wiosek Dziecięcych.

Dziesięcioro podopiecznych z SOS Wiosek Dziecięcych i ze świetlic środowiskowych Stowarzyszenia zaśpiewało na płycie "Razem w Święta" wraz z artystami: Anną Dereszowską, Markiem Kościkiewiczem, Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem, Olą Nowak i Anną Szafraniec (Zespół Dziewczyny), Piotrem Tazbirem, Zbigniewem Wodeckim i Łukaszem Zagrobelnym.

Płyta, na której gwiazdy polskiej piosenki śpiewają z dziećmi z Wiosek Dziecięcych SOS ukazała się pod patronatem radiowej Jedynki.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Daniel Wydrych

Gość: Anna Choszcz-Sendrowska (wioski dziecięce SOS) i Anna Dereszowska (aktorka)

Data emisji: 19.12.2015

Godzina emisji: 8.17

to/asz

Czytaj także

Akcja charytatywna Choinki Jedynki 2015 zakończona

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015 20:00
Wielka finałowa aukcja zwieńczyła tegoroczną - XIV akcję charytatywną Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki. Zebraliśmy 87 892 zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finał akcji "Szlachetna Paczka". Rekordowa pomoc za 54 mln złotych

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 12:30
Blisko 21 tys. rodzin, łącznie ponad 84 tys. osób, otrzyma pomoc w ramach akcji "Szlachetna Paczka", która w weekend trwała w całej Polsce. Rekordowa jest łączna wartość udzielonej pomocy, która wyniosła 54 mln zł, jak i średnia wartość jednej paczki - 2,6 tys. zł.
rozwiń zwiń