X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka przyszłość czeka ruch Kukiz'15 po "taśmach Kukiza?"

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 12:50
Kilka dni temu wypłynęło nagranie, na którym lider ruchu Kukiz'15 w niewybrednych słowach wypowiadał się na temat narodowców, którzy należą do jego klubu poselskiego.
Audio
  • Łukasz Warzecha i Bogusław Chrabota o sytuacji w klubie Kukiz'15 (Sygnały dnia/Jedynka)
Jaka przyszłość czeka ruch Kukiz15 po taśmach Kukiza?
Foto: PAP/Bartłomiej Zborowski

- Osobiście uraziło mnie to, że Paweł Kukiz z jednej strony mówi o "nienawiści do tych antysemitów" (i rozumiem to uczucie), a z drugiej strony wprowadza ich reprezentację do Parlamentu - mówił Bogusław Chrabota z "Rzeczpospolitej"

Z kolei Łukasz Warzecha, publicysta "wSieci", przewidywał, jakie mogą być konsekwencje tej sytuacji i czy grozi ona rozpadem Klubu Parlamentarnego Kukiz'15.

Goście odnieśli się także do informacji o tym, że firmy ubezpieczeniowe chcą śledzić zachowania kierowców, by dostosowywać wysokość składki do stylu jazdy. - Jest to przerażające - mówił Łukasz Warzecha. Gość Jedynki dodał, że jest w stanie zaakceptować takie zasady, pod warunkiem, że to kierowcy dobrowolnie godziliby się na monitorowanie przez ubezpieczyciela wzamian za możliwość obniżenia składki.

- Nowoczesność jest cały czas obecna. Każdy, kto przegląda portale internetowe, jest śledzony na siedem różnych sposobów - podkreślał z kolei Chrabota.

Publicyści dyskutowali też o rozmowie Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem opublikowanej przez tygodnik "Do Rzeczy", którą prowadzący nazwał kolejnym odcinkiem serialu taśmowego. Rozmowa dotyczyła rzekomych nacisków politycznych na redakcję "Faktu".

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Michał Rachoń

Goście: Łukasz Warzecha ("wSieci", "wPolityce"), Bogusław Chrabota ("Rzeczpospolita")

Data emisji: 25.04.2016

Godzina emisji: 8.14

mg/bk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Taśmy Kukiza". Początek końca politycznej kariery?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 09:32
Ruch Narodowy oczekuje przeprosin od Pawła Kukiza. Chodzi o nagranie, w którym polityk w negatywny i niecenzuralny sposób miał opisywać swoje relacje z wiceszefem Ruchu Narodowego Arturem Zawiszą.
rozwiń zwiń