X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Platforma dąży do eskalacji konfliktu?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:10
O reakcji PO na audyt rządów poprzedniej ekipy zaprezentowany wczoraj w Sejmie rozmawiali publicyści - Kamila Baranowska ("Do Rzeczy") i Michał Kolanko (300polityka.pl).
Audio
  • Kamila Baranowska i Michał Kolanko o reakcji PO na audyt przeprowadzony przez rząd (Sygnały dnia/Jedynka)
Kamila Baranowska i Michał Kolanko
Kamila Baranowska i Michał KolankoFoto: Wojciech Kusiński

"Wzywamy was na ubitą ziemię, każdego z osobna, każdego ministra, panią również, pani premier. I wtedy wszystkie wasze insytuacje pokażemy czarno na białym" - mówił wczoraj szef klubu PO, Sławomir Neumann.

- Te słowa świadczą o tym, że Platforma dąży do jak największej polaryzacji i eskalacji konfliktu PO-PiS, tak, żeby inne podmioty opozycyjne były na marginesie. Chodzi o przejęcie inicjatywy - komentował w Jedynce Michał Kolanko.

Z kolei Kamila Baranowska dodała: Platforma ma problem z tym, jak reagować na to, co wczoraj się wydarzyło. To dlatego, że ta partia oskarża PiS o łamanie standardów demokratycznych, a nagle okazuje się, że sama tych standardów nie przestrzegała.

Kto - zdaniem naszych gości - był największym wygranym wczorajszego dnia? Które kwestie poruszone wczoraj przez ministrów powinny być głębiej zbadane? Czy partie opozycyjne stworzą wspólną listę wyborczą? Posłuchajcie audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

ProwadziZuzanna Dąbrowska

Goście: Kamila Baranowska ("Do Rzeczy") i Michał Kolanko (300polityka.pl)

Data emisji: 12.05.2016

Godzina emisji: 8.15

mg/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Publicyści o audycie rządów PO-PSL przedstawionym przez rząd

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 13:00
O raporcie zaprezentowanym przez premier Beatę Szydło i jej rząd rozmawiali publicyści - Cezary Gmyz ("Do rzeczy") i Roman Imielski ("Gazeta Wyborcza").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Kempa: audyt stanu państwa był rzetelny

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 07:40
Z wynikami audytu rządów PO-PSL można zapoznać się na podstawie stenogramu z posiedzenia Sejmu - o tym mówiła Jedynce szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. Dodała, że wynik kontroli jest porażający i sprawa formy jest drugorzędna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska: trudno odnieść się do raportu, którego nie było

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 08:52
Przez prawie 12 godzin mówili przedstawiciele PiS, opozycja miała 40 minut na komentowanie - powiedziała w "Sygnałach dnia" Małgorzata Kidawa Błońska, odnosząc się do przedstawionego przez PiS audytu rządów PO-PSL.
rozwiń zwiń