X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży. Strefa spowiedzi w Parku Jordana

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 10:59
W jednym z największych krakowskich parków ustawionych zostało 50 przenośnych konfesjonałów. W najbliższych tygodniach działać będzie tam jedno z duchowych centrów stolicy Małopolski.
Audio
  • W czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie działać będą tzw. centra pojednania (Sygnały dnia/Jedynka)
Park Jordana to jedna z ulubionych przestrzeni spacerowych krakowian. Słynie z długich, krętych alejek, wielkich, starych drzew i kilkudziesięciu pomników zasłużonych Polaków
Park Jordana to jedna z ulubionych przestrzeni spacerowych krakowian. Słynie z długich, krętych alejek, wielkich, starych drzew i kilkudziesięciu pomników zasłużonych PolakówFoto: Rj1979/Wikimedia Cammons, domena publiczna

- Spowiedź, sakrament pokuty i pojednania jest niesamowicie ważny dla papieża Franciszka. Wielokrotnie sam o tym wspominał. To również pierwszy papież, którego mogliśmy zobaczyć jak się spowiada - tłumaczy w radiowej Jedynce Piotr Studnicki, rzecznik Archidiecezji Krakowskiej.

Światowe Dni Młodzieży 2016 - serwis specjalny >>>

W Parku Jordana znajdzie się jedno z trzech tzw. centrów pojednania, w których uczestnicy Światowych Dni Młodzieży będą mogli się wyspowiadać. Stworzenie tych stref to nie tylko wyzwanie logistyczne, ale także językowe. Jak zamierzają poradzić sobie z nim organizatorzy, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Przygotował: Karol Surówka

Data emisji: 14.07.2016

Godzina emisji: 8.45

Materiał wyemitowano w audycji: "Sygnały dnia"

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ŚDM. Coraz bliżej do spotkania z papieżem Franciszkiem

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 11:20
360 tysięcy osób ze 187 krajów z całego świata wykupiło pakiety pielgrzyma. Pakiet to nie jedyny sposób, by wziąć udział we mszy w Brzegach czy na krakowskich Błoniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Komunikacja międzymiastowa oraz miejska

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 14:25
W specjalnym cyklu o Światowych Dniach Młodzieży o tym jak dotrzeć do Krakowa, jak przejechać do Łagiewnik, a jak poruszać się po stolicy Małopolski w ostatnim tygodniu lipca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży szansą na lepsze poznanie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 19:51
- Ważnym wymiarem Światowych Dni Młodzieży jest poznanie osób z innych kontynentów i kultur, możliwość poznania i odkrycia swego powołania - mówi ksiądz Krzysztof Dukielski z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży.
rozwiń zwiń