X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy rozdział w sporze o TK?

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 09:28
Czy Prokuratura postawi prezesa TK przed sądem? Czy prezes Rzepliński wyrasta na nowego lidera opozycji? O tym dyskutowali w "Sygnałach Dnia" Łukasz Warzecha ("wSieci") i Łukasz Lipiński ("Polityka Insight").
Audio
  • Łukasz Warzecha ("wSieci") i Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") komentowali w radiowej Jedynce wszczęcie śledztwa przez prokuraturę ws. prezesa TK (Sygnały dnia/Jedynka)
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Bartosz Krupa/East News

Prokuratura Regionalna w Katowicach wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego; chodzi o niedopuszczanie do orzekania trzech sędziów wybranych przez obecny Sejm.

Łukasz Warzecha stwierdził, że ten serial ciągnie się bez nadziei na koniec. - Nie podzielam zdania, że jak skończy się kadencja prezesa Rzeplińskiego to ten spór się rozwiąże. Dla Platformy i Nowoczesnej jest to jedyne paliwo, więc zrobią wszystko, żeby uznać, że ten spór nie jest zakończony. PiS sądził, że sprawę TK zakończy się po miesiące. Nie udało się, więc moim zdaniem ta sprawa będzie ciążyć nad całą kadencją Sejmu - mówił.

- Prezes Rzepliński nie może stanąć przed sądem ponieważ ma immunitet. Prokuratura, która zajmuje się teraz prezesem Rzeplińskim jest dla mnie czystą próbą zastraszenia. Ta praktyka wykracza poza reguły cywilizowanego świata – powiedział w radiowej Jedynce Łukasz Lipiński.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość:  Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") i Łukasz Warzecha ("wSieci")

Data emisji: 19.08.2016

Godzina emisji: 8.16

mfm/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie prezesa Trybunału Konstytucyjnego

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 16:00
Prokuratura Regionalna w Katowicach wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego; chodzi o niedopuszczanie do orzekania trzech sędziów wybranych przez obecny Sejm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jest śledztwo w sprawie prezesa TK. Polityczne komentarze

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 20:43
Wszczęcie śledztwa ws. niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego to absurd i odwet - uważa PO. Według Nowoczesnej i PSL prokuratura zamienia się w organ polityczny. Zdaniem PiS prezes TK powinien dopuścić do orzekania trzech sędziów, wybranych w grudniu ub.r.
rozwiń zwiń