X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Barbara Stanisławczyk: Polskie Radio 24 to nowa jakość w eterze

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 09:00
- Ogromna część społeczeństwa czekała na taką antenę informacyjno-publicystyczną – rzetelną, niezależną, obiektywną, gdzie spotkają się ludzie o różnych poglądach i będą mogli rzeczowo rozmawiać, a nie kłócić się - mówi prezes Polskiego Radia.
Audio
  • Prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk o Polskim Radiu 24 (Sygnały dnia/Jedynka)
Prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk
Prezes Polskiego Radia Barbara StanisławczykFoto: Polskie Radio/Jakub Szymczuk

W środę (1.09) o godz. 6.00 wystartowała emisja naziemna Polskiego Radia 24 - pierwszej publicznej informacyjnej anteny radiowej w kraju. Stacja będzie nadawać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. - Dominować będzie informacja, poszerzona i pogłębiona. Będzie też dużo programów publicystycznych, w których będziemy rozmawiać na różne tematy z różnych obszarów – od politycznych, społecznych, poprzez naukowe, ekonomiczne, ale miejsce będzie mieć także lifestyle i sport - tłumaczy w "Sygnałach dnia" Barbara Stanisławczyk.

Czytaj więcej
polskie radio 24 mikrofon studio 1200.jpg
Polskie Radio 24 - pierwsze komentarze

Polskie Radio 24, dotychczas odbierane cyfrowo, zastąpi w eterze Program 4 Polskiego Radia. - Czwórka przejdzie na system nadawania, który jest właściwy dla jej odbiorców. Większość młodych ludzi korzysta z nowoczesnych, cyfrowych form odbioru, ale przede wszystkim internetowych i wszelkich rodzajów aplikacji. Czwórka nie znika. Czwórka w dalszym ciągu żyje, rozwija się i jest promowana. Na początku września będzie wielki koncert. Mam nadzieję, że słuchacze Czwórki pozostaną przy tej stacji - podkreśla prezes Polskiego Radia.

Według zapowiedzi szefa Rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego, jesienią ma zostać ogłoszony konkurs na stanowisko prezesa Polskiego Radia. Czy wystartuje w nim Barbara Stanisławczyk? - Jestem w tej chwili tak zajęta, że w ogóle o tym nie myślę. Dzień mam wypełniony bardzo skrupulatnie pracą związaną z naprawą Polskiego Radia czy właśnie z nową anteną Polskie Radio 24. Przypuszczam jednak, że stanę do tego konkursu. Czuję się kompetentną osobą - mówi gość Jedynki.

Jaka część kraju jest w zasięgu technicznym Polskiego Radia 24, jakie cele, jeśli chodzi o słuchalność, stawia sobie nowa stacja i kto spoza środowiska radiowego będzie prowadził w niej audycje, dowiesz się z nagrania audycji.


***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Barbara Stanisławczyk (prezes Polskiego Radia)

Data emisji: 1.09.2016

Godzina emisji: 8.15

pg/mg

Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barbara Stanisławczyk: Polskie Radio powinno promować polską kulturę

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 19:30
- Mamy świetnych twórców, bardzo dobrą kulturę i głęboką historyczną tradycję. Nie wyrzekajmy się tego, pomóżmy naszej kulturze - mówi w "Sygnałach dnia" prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk.
rozwiń zwiń