X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premier Beata Szydło w Jedynce: będą zmiany w rządzie

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 19:10
- O tym, jakie będą zmiany systemowe i personalne w rządzie poinformuję w przyszłym tygodniu - powiedziała w "Sygnałach dnia" Beata Szydło.
Audio
  • Premier Beata Szydło zapowiada zmiany w rządzie (Sygnały dnia/Jedynka)
Premier Beata Szydło
Premier Beata SzydłoFoto: Wojciech Kusiński/PR

Szefowa rządu powiedziała w radiowej Jedynce, że zmiany nie będą jedynie personalne, gdyż potrzebne są też zmiany systemowe. Przypomniała przy tym, że zapowiedziała ministrom na początku ich pracy, że muszą dokonać przeglądu funkcjonowania swoich resortów. – Tego, jak funkcjonują podległe im agencje, instytuty, różnego rodzaju huby, które obrosły te resorty, czy to jest potrzebne. Niektórzy z ministrów przykładają się dość solidnie do tego, żeby usprawnić funkcjonowanie resortów, żeby były one bardziej skuteczne i widzą możliwość szukania nowych rozwiązań. Ale niektórzy mają taką pokusę, żeby je rozbudowywać. To również będzie podlegało ocenie – powiedziała.

Beata Szydło powiedziała, że część ministrów radzi sobie świetnie, ale są też tacy, którzy sobie radzą gorzej, mają "konserwatywne podejście do funkcjonowania resortów". – Czas tworzenia strategii, projektów i programów i opowiadania o tym się skończył, teraz potrzebne są działania. Żeby one były skuteczne, każdy z ministrów musi przejść do bardziej intensywnej i dynamicznej pracy – powiedziała.

Szefowa rządu podkreśliła, że w jej gabinecie są dwie osoby, które zasługują na szczególną pochwałę i mogą służyć jako wzór: Elżbieta Rafalska i Henryk Kowalczyk.

Beata Szydło mówiła też o sytuacji w służbie zdrowia, o tym by wyciągać wnioski z popełnianych błędów. Zapewniała też, że "czas złotych chłopców w spółkach skarbu państwa się skończył".

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Beata Szydło (premier)

Data emisji: 23.09.2016

Godzina emisji: 8.15

pp/ab

Zapis całej rozmowy

Komentarze1
aby dodać komentarz
Gregory12016-09-26 10:25 Zgłoś
Zmiany w rządzie to woda na młyn dla opozycji! Decyzje niepotrzebna i po części szkodliwa dla PIS-u nastąpi wolny rozkład znaczenia partii i rządu. Przecież jeśli jakiś minister nie wywiązał się z jakiegoś zadania ,to wywiąże się wkrótce.Ma do dyspozycji wykształconych i mądrych pomocników.On podpowiedzą,co należy zrobić, by sprawy,problemy poszły we właściwym i dobrym kierunku. Opozycja nie może mieć tej satysfakcji,że to dzięki niej ,Szydło dokonała zmian. My ,Polacy ,długo czekaliśmy na ten rząd ,na tę partie,wiec jesteśmy przerażeni,ze liberałowie chcą ten nasz rząd w ten sposób zlikwidować lub tylko osłabić.\Nie ich doczekanie!

Czytaj także

Jak Polacy oceniają rząd Beaty Szydło? Jest sondaż

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 14:09
- We wrześniu zadowolenie z tego, że na czele rządu stoi Beata Szydło, wyrażało 41 proc. ankietowanych, niezadowolonych było – 42 proc. - wynika z sondażu CBOS. 34 proc. deklarowało się jako zwolennicy rządu, 33 proc. jako przeciwnicy, 28 proc. wskazywało na obojętność.
rozwiń zwiń