Janusz Piechociński: nie zamierzam się ubiegać o funkcję prezesa PSL

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 09:03
- Zapewne prezes Władysław Kosiniak-Kamysz będzie miał na kongresie reelekcję, która mu się słusznie należy - wskazał w audycji "Sygnały dnia" Janusz Piechociński z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Audio
  • Janusz Piechociński o wyborach prezesa PSL (Sygnały dnia/Jedynka)
Janusz Piechociński
Janusz PiechocińskiFoto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

19 listopada delegaci PSL wybiorą prezesa Stronnictwa. Janusz Piechociński podkreślił w radiowej Jedynce, że bardzo dobrze ocenia to, jak wiedzie się ludowcom pod rządami Władysława Kosiniaka-Kamysza.

- Trzydziestokilkuletni polityk młodego pokolenia o wielkim doświadczeniu, bo kilka lat był w rządzie. Bardzo twórczy, bardzo sprawny, bardzo konkretny, w dalszym ciągu rozwijający się - wyliczył.

Dlaczego Piechociński nie będzie się ubiegał o fotel prezesa? Czy ktoś - według gościa "Sygnałów dnia" - może zagrozić Kosiniakowi-Kamyszowi?

Wysłuchaj całej audycji, w której gość Jedynki ocenił to, co się dzieje w bieżącej polityce i skomentował obecną sytuację gospodarczą Polski.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Janusz Piechociński (były wicepremier, były minister gospodarki, były prezes PSL)

Data emisji: 07.11.2016

Godzina emisji: 8.15

kk/ab

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz: chcę kontynuować swoją misję w PSL

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 08:09
Prezes ludowców zapowiada start w wyborach na szefa partii, które odbędą się 19 listopada. - W PSL jest wymóg, że wybór musi być realny, więc będzie przynajmniej dwóch kandydatów, także na pewno będę miał konkurenta - mówi gość "Sygnałów dnia".
rozwiń zwiń