X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przekaż dar serca i pomóż dzieciom przetrwać zimę

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 09:00
Ruszyła Wielka Uliczna Zbiórka Darów XXIV Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".
Audio
  • Ewa Dados i Małgorzata Kownacka o 24. finale Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" (Sygnały dnia/Jedynka)
Jeden z ruchomych punktów zbiórki podczas finału ogólnopolskiej akcji Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Jeden z ruchomych punktów zbiórki podczas finału ogólnopolskiej akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"Foto: Mirosław Trembecki/PAP

W ramach akcji w niedzielę w całej Polsce działać będzie kilkaset sztabów. Celem akcji nie jest zbiórka pieniędzy, lecz darów materialnych: przede wszystkim żywości długoterminowej (mąka, kasza, ryż, cukier, kakao, kawa, herbata), słodyczy, zabawek, gier planszowych, kredek, farbek i książeczek.


Czytaj także
pdpz 1200.jpg
Ty też możesz pomóc przetrwać dzieciom zimę

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" narodziła się w Lublinie i to właśnie tam w piątek (18.11) rozpoczęła się jej tegoroczna odsłona. - Wydział Zdrowia naszego Urzędu Miasta rokrocznie o tej porze organizuje takie wyjątkowo ważne spotkanie dla młodych ludzi pod hasłem "Jesień z profilaktyką". Uczą tam, jak zwyczajnie, trzeźwo, pięknie patrzeć na świat. W ramach koncertu, który towarzyszył temu wydarzeniu, odbyła się pierwsza zbiórka. Nasi wolontariusze zebrali już 140 kg słodyczy - ogłosiła w "Sygnałach dnia" Ewa Dados, dziennikarka Polskiego Radia Lublin i pomysłodawczyni akcji.

Jeden ze sztabów znajduje się w siedzibie Polskiego Radia przy. al. Niepodległości 77/85 w Warszawie. – Słuchacze mogą przychodzić do nas przez całą dobę, również dzisiaj. Nasza radiowa ochrona działa wspaniale, z uśmiechem wita każdego, kto przychodzi z darami - podkreśla koordynatorka akcji Małgorzata Kownacka.

W czasie niedzielnej (20.11) Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów XXIV Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" radiowy sztab będzie czynny w godzinach 10.00-15.00

Do kogo trafiają dary, czy wśród beneficjentów są również osoby starsze i dlaczego w czasie zbiórki nie można przekazywać darów pieniężnych, dowiesz się z nagrania audycji.

Informacje o miejscach zbiórek darów w poszczególnych miejscowościach znajdują się na stronie www.pdpz.pl. Można także zadzwonić na bezpłatną infolinię 800-600-650.

Patronem medialnym akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" jest radiowa Jedynka.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Ewa Dados (pomysłodawczyni akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"), Małgorzata Kownacka (koordynatorka akcji w siedzibie Polskiego Radia)

Data emisji: 19.11.2016

Godzina: 7.16

pg/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2016. Udana zbiórka darów

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 15:45
- Zebraliśmy bardzo dużo darów. Wkrótce poinformujemy ile i czego. Teraz przekazujemy je Towarzystwu Przyjaciół Dzieci Mokotów - mówi Małgorzata Kownacka, która koordynowała akcją w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń