X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2016. Termin nadsyłania prac dobiega końca!

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 08:41
Już tylko do wtorku 22 listopada czekamy na prace dzieci w ramach konkursu "Choinki Jedynki 2016". Tegoroczny temat to "Tajemnice świąt Bożego Narodzenia".
Audio
  • Ostatnie dni konkursu "Choinki Jedynki 2016" (Sygnały dnia/Jedynka)
Prace licytowane podczas akcji Choinki Jedynki w 2013 roku
Prace licytowane podczas akcji "Choinki Jedynki" w 2013 rokuFoto: Jacek Konecki/PR

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Prace można wykonywać w dowolnej technice. - Kochani, gdzie są Wasze prace? Już najwyższy czas, żeby je zapakować i wysłać do nas. Tylko bardzo uważajcie. Nie pakujcie prac, które nie są w pełni wyschnięte, bo później przykleją się do Waszych teczek. Gdy będą już suche, gdy klej, brokat i farby wyschną już na papierze, wtedy pamiętajcie, żeby je podpisać i dołączyć specjalne oświadczenie Waszych rodziców lub opiekunów - przypomina jurorka dr Katarzyna Kasia.


Czytaj także
choinki jedynki.jpg
Regulamin konkursu "Choinki Jedynki 2016"

W dniach od 25 listopada do 4 grudnia dwa razy dziennie komisja konkursowa spośród nadesłanych prac będzie przyznawać dwie nagrody główne i cztery wyróżnienia. Łącznie jury wybierze 20 obrazków, które zostaną zlicytowane na aukcji 10 grudnia.

Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Podobnie jak w roku ubiegłym honorowy patronat nad akcją "Choinki Jedynki 2016" objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.  

Więcej szczegółów w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Przygotowała: Marta Masłowska

Data emisji: 19.11.2016

Godzina: 7.41

pg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki" wystartowały po raz 15.

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 16:30
Po raz 15. ruszyła akcja "Choinki Jedynki", której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2016 - jak zgłosić pracę?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 12:57
Już po raz piętnasty organizujemy Akcję Choinki Jedynki na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i od kilku lat wybranej, każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. Tym razem jest to Fundacja im. Brata Alberta.
rozwiń zwiń