Choinki Jedynki 2016. Termin nadsyłania prac dobiega końca!

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 08:41
Już tylko do wtorku 22 listopada czekamy na prace dzieci w ramach konkursu "Choinki Jedynki 2016". Tegoroczny temat to "Tajemnice świąt Bożego Narodzenia".
Audio
  • Ostatnie dni konkursu "Choinki Jedynki 2016" (Sygnały dnia/Jedynka)
Prace licytowane podczas akcji Choinki Jedynki w 2013 roku
Prace licytowane podczas akcji "Choinki Jedynki" w 2013 rokuFoto: Jacek Konecki/PR

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Prace można wykonywać w dowolnej technice. - Kochani, gdzie są Wasze prace? Już najwyższy czas, żeby je zapakować i wysłać do nas. Tylko bardzo uważajcie. Nie pakujcie prac, które nie są w pełni wyschnięte, bo później przykleją się do Waszych teczek. Gdy będą już suche, gdy klej, brokat i farby wyschną już na papierze, wtedy pamiętajcie, żeby je podpisać i dołączyć specjalne oświadczenie Waszych rodziców lub opiekunów - przypomina jurorka dr Katarzyna Kasia.


Czytaj także
choinki jedynki.jpg
Regulamin konkursu "Choinki Jedynki 2016"

W dniach od 25 listopada do 4 grudnia dwa razy dziennie komisja konkursowa spośród nadesłanych prac będzie przyznawać dwie nagrody główne i cztery wyróżnienia. Łącznie jury wybierze 20 obrazków, które zostaną zlicytowane na aukcji 10 grudnia.

Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Podobnie jak w roku ubiegłym honorowy patronat nad akcją "Choinki Jedynki 2016" objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.  

Więcej szczegółów w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Przygotowała: Marta Masłowska

Data emisji: 19.11.2016

Godzina: 7.41

pg/kul

Czytaj także

"Choinki Jedynki" wystartowały po raz 15.

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 16:30
Po raz 15. ruszyła akcja "Choinki Jedynki", której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2016 - jak zgłosić pracę?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 12:57
Już po raz piętnasty organizujemy Akcję Choinki Jedynki na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i od kilku lat wybranej, każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. Tym razem jest to Fundacja im. Brata Alberta.
rozwiń zwiń