X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rafał Bochenek: z nagrań wynika, że 16 grudnia w Sali Kolumnowej było kworum

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 08:01
- Z opublikowanych przez Kancelarię Sejmu nagrań jednoznacznie wynika, że kworum było, a na Salę Kolumnową mogli wchodzić posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej - mówi w "Sygnałach dnia" rzecznik rządu Rafał Bochenek.
Audio
  • Rafał Bochenek o posiedzeniu Sejmu z 16 grudnia (Sygnały dnia/Jedynka)

Sejm ujawnił nagranie z posiedzenia 16 grudnia 2016 roku, z kamery bezpieczeństwa, administrowanej przez Straż Marszałkowską. Dwugodzinne nagranie rozpoczyna się od momentu inauguracji przeniesionego z Sali Plenarnej posiedzenia. Posłowie PO i Nowoczesnej twierdzą, że Straż Marszałkowska utrudniała im dostęp do Sali Kolumnowej. Mimo tego, na ujawnionym nagraniu widać kilku posłów opozycji.

Czytaj więcej
sejm1200.jpg
Sejm ujawnił nagranie z 16 grudnia

Rafał Bochenek mówi, że posłowie opozycji zamiast zaangażować się w głosowania chodzili po sali, nagrywali filmy i robili sobie zdjęcia. - Później mówili, że nie mogli wziąć udziału w posiedzeniach, a kompletnie nie byli zainteresowani pracą - ocenia gość Jedynki.

- To odróżnia obóz Prawa i Sprawiedliwości od naszych oponentów politycznych, że my koncentrujemy się na pracy, realizowaniu programu i wprowadzaniu reform, do których zobowiązaliśmy się przed Polakami - podkreśla rzecznik rządu.

Pytany, gdzie odbędzie się planowane na 11 stycznia posiedzenie Sejmu, Rafał Bochenek mówi, że powinno odbyć na Sali Plenarnej, gdyż jest to "właściwe miejsce". - Jednak zawsze warto być zabezpieczonym i mieć wyjście awaryjne, gdyby znowu okazało się, że opozycja ma jakieś zamiary, co do uniemożliwienia przeprowadzenia posiedzenia Sejmu - zaznacza.

Rafał Bochenek mówił także o ewentualnym referendum ws. zmian w systemie edukacji, zmianach w systemie emerytalnym oraz sporze pomiędzy byłym szefem CBA Pawłem Wojtunikiem a ABW. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Rafał Bochenek (rzecznik rządu)

Data emisji: 5.01.2016

Godzina emisji: 7.15

kh/ab

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Schetyna: czekamy na zakończenie przerwy w posiedzeniu Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2017 07:52
- Protest na sali sejmowej powinien być kontynuowany, bo nie zdarzyło się nic, co sprawiłoby żebyśmy powiedzieli, że trzeba go przerwać, czy zawiesić - mówi w "Sygnałach dnia" szef Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń