X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

IPN zaprasza do Pokoju Zagadek "Żołnierze Wyklęci"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 10:00
To będzie niezwykła podróż w czasie i przestrzeni. Pokój Zagadek "Żołnierze Wyklęci" to pionierski projekt edukacyjny 60 minutowej gry zespołowej typu "real life escape game", odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu.
Audio
  • IPN zaprasza do Pokoju Zagadek "Żołnierze Wyklęci" (Sygnały dnia/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: beeboys/shutterstock.com

żołnierze wyklęci
Żołnierze Wyklęci - Serwis specjalny

- Pokój zagadek ma pokazać historię związaną z Żołnierzami Wyklętym w sposób bardziej rozrywkowy. To nauka przez zabawę. Gracze wchodząc do pomieszczenia przenoszą się do lat 40. XX wieku i dostają misję uwolnienia więźnia - opowiada Karol Madaj, współtwórca gry z biura edukacji narodowej IPN.

Jak podkreśla jednym z celów gry jest pokazanie emocji. Przedmioty, które znalazły się w pokoju zagadek pochodzą z posterunków UB. - To rodzaj muzeum w którym nie tylko oglądamy przedmioty, nie tylko możemy ich dotknąć, ale musimy ich użyć po to, żeby zrealizować zadanie. To zupełnie nowy poziom zaangażowania - mówi Karol Madaj.

Pokój Zagadek "Żołnierze Wyklęci" będzie dostępny dla graczy od 15 lutego w Centrum Edukacyjnym IPN przy ulicy Marszałkowskiej. Zapisy już trwają, szczegóły można znaleźć na stronie www.ipn.gov.pl/gry.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

PrzygotowałWitold Banach

Data emisji: 4.02.2017

Godzina emisji: 8.35

gs/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grand Prix konkursu IPN "Audycja Historyczna Roku" dla filmu "Obława"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2016 20:00
Film "Obława" Beaty Hyży-Czołpińskiej zdobył Grand Prix prezesa IPN w rozstrzygniętym w Białymstoku Ogólnopolskim Konkursie "Audycja Historyczna Roku". Film opowiada o obławie augustowskiej z lipca 1945 r., w której zginęło ok. sześciuset działaczy podziemia niepodległościowego.
rozwiń zwiń