X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Justyna Kowalczyk pierwszą kobietą na mecie Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 10:00
- Za nami biegi na 9 km i 30 km, a dziś mamy koronny dystans 50 km, czyli kluczowy bieg z udziałem Justyny Kowalczyk - mówił w "Sygnałach dnia" Zygmunt Bobowski, prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów. Multimedalistka olimpijska pokonała trasę jako szósta i jednocześnie pierwsza w kategorii kobiet.
Audio
  • Zygmunt Bobowski o 41. Biegu Piastów rozgrywanym na Polanie Jakuszyckiej (Sygnały dnia/Jedynka)
Dyrektor Rafał Porzeziński wręcza nagrody od radiowej Jedynki dla pierwszego Polaka, Daniela Iwanowskiego i pierwszej Polki, Justyny Kowalczyk na 41. Biegu Piastów
Dyrektor Rafał Porzeziński wręcza nagrody od radiowej Jedynki dla pierwszego Polaka, Daniela Iwanowskiego i pierwszej Polki, Justyny Kowalczyk na 41. Biegu PiastówFoto: Magdalena Miętek/Polskie Radio

Wszystkich uczestników tej najstarszej i największej w Polsce imprezy narciarskiej jest ponad 6 tys., to wyczynowcy i amatorzy, dorośli i dzieci z 27 krajów całego świata.

- Akredytowanych jest 130 dziennikarzy, wydarzenie relacjonuje siedem stacji telewizyjnych. W ubiegłym roku ze względu na warunki pogodowe na kilka tygodni przed imprezą drżeliśmy o to, na jakim dystansie bieg będzie mógł być rozegrany. W tym roku brak śniegu nam nie grozi - cieszy się Bobowski.

Opowiada też o szerokich planach przebudowy infrastruktury na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie i odpowiada na pytanie, czy po modernizacji ośrodka możliwe będzie rozegranie tam igrzysk olimpijskich.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych

Gość: Zygmunt Bobowski (prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów)

Data emisji: 4.03.2017

Godzina emisji: 7:15

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielkie emocje i międzynarodowa obsada na 41. Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 15:54
- Mam wrażenie, że to moje "dziecko" rozrosło się i wyrosło na wielkiego bohatera narciarstwa biegowego - z dumą mówił dziennikarzom radiowej Jedynki pomysłodawca Biegu Piastów Julian Gozdowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Burmistrz Szklarskiej Poręby: jesteśmy stolicą Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 09:51
- Chcemy, by Polana Jakuszycka stała się światowym ośrodkiem narciarstwa biegowego - stwierdził na antenie Jedynki burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf.
rozwiń zwiń