Paweł Rabiej z Nowoczesnej w "Sygnałach dnia"

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 19:30
- Wniosek PO o wotum nieufności dla rządu skazany jest na porażkę; pytanie, czy z punktu widzenia Platformy to dobry pomysł składanie wniosku, o którym wiadomo, że przegra - twierdzi lider Nowoczesnej Ryszard Petru.
Paweł Rabiej
Paweł RabiejFoto: Wojciech Kusiński/Polskie radio

Wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło Platforma Obywatelska zaprezentowała 17 marca, wskazując jako kandydata na premiera lidera partii Grzegorza Schetynę. Wniosek ma trafić do Sejmu; wcześniej zostanie przekazany pozostałym klubom opozycyjnym.

Petru zapowiedział, że w związku z wnioskiem PO o wotum nieufności wobec rządu z szefem klubu Platformy Sławomirem Neumannem spotka się rzeczniczka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

O tym między innymi będziemy rozmawiać z posłem Nowoczesnej Pawłem Rabiejem. Początek rozmowy o godz.8.15.

***

Na "Sygnały dnia" we wtorek (21.03) w godz. 6.10-9.00 zapraszają Piotr Gociek i Daniel Wydrych.

ab


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wniosek PO o wotum nieufności: "Monty Python i Ministerstwo Głupich Kroków"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 12:07
Wniosek Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec rządu i list medialnego koncernu Ringier Axel Springer do polskich dziennikarzy – to główne tematy, które w Podsumowaniu Tygodnia komentowali Olga Doleśniak-Harczuk (Gazeta Polska Codziennie), Barbara Sułek-Kowalska (Idziemy) i Michał Matys (Duży Format Gazety Wyborczej).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wotum nieufności. "Element walki o przywództwo w opozycji"

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 19:27
– Planowane przez Platformę wotum nieufności jest w rzeczywistości wotum nieufności wobec Nowoczesnej – powiedział Mariusz Gierej z portalu mpolska24.pl. Odniósł się w ten sposób do planowanego głosowania nad wotum nieufności w stosunku do premier Beaty Szydło. W audycji "Wróżenie z faktów" temat skomentował także Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute. 
rozwiń zwiń