X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Siemoniak: musimy pokazać obywatelom, jak złe są rządy PiS

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 08:58
- Politycy Nowoczesnej i PSL kierują się zdrowym rozsądkiem i mają równie ostrą, jak my, ocenę złych rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówi w "Sygnałach dnia" wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.
Audio
  • Tomasz Siemoniak o wotum nieufności wobec rządu, Antonim Macierewiczu i akcji sadzenia drzew (Sygnały dnia/Jedynka)

W środę odbędzie się w Sejmie kolejna runda konsultacji klubów opozycyjnych w sprawie wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu. Po wtorkowym spotkaniu przedstawicieli PO i PSL, dziś dojdzie do rozmów Platformy z Nowoczesną. Na razie nie wiadomo jeszcze, które ugrupowania opozycyjne poprą wniosek.

Tomasz Siemoniak mówi, że Platforma Obywatelska liczy na to, że cała opozycja parlamentarna poprze wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu. - Jestem dobrej myśli. Sądzę, że te dzisiejsze rozmowy będą znaczącym punktem do wspólnego głosowania - ocenia gość Jedynki. - Musimy pokazać obywatelom, jak złe są rządy PiS - dodaje.

Tomasz Siemoniak mówił także o zbliżającym się szczycie unijnym w Rzymie, "polowaniu" na Donalda Tuska oraz ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew zainicjowanej przez Platformę Obywatelską. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Tomasz Siemoniak (wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, były szef MON)

Data emisji: 22.03.2017

Godzina emisji: 8.16

kh/pg

Zapis rozmowy

Komentarze1
aby dodać komentarz
soso_soso2017-03-22 14:13 Zgłoś
Kiedy w koncu PO wezmie lekcje?! Pokazywanie 'jak zle sa rzady PiS' do niczego nie prowadzi. 'Jak dobre beda rzady PO' - tak, to jest haslo, na ktorym mozna pojechac. Problem zapewne w tym, ze panstwo PO bylo marniutkie. Wystarczy pooglądać sprawozdania z komisji do spraw Amber Gold. W panstwie Tuska nic nie działało!

Czytaj także

Paweł Rabiej: wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu mógł być silniejszy

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 08:55
- Wniosek Platformy Obywatelskiej byłby merytorycznie, formalnie, ale też i symbolicznie silniejszy, gdyby został przekonsultowany z całą opozycją i gdyby pod nim znalazły się podpisy nie tylko posłów PO, ale także Nowoczesnej i PSL- mówi w "Sygnałach dnia" Paweł Rabiej.
rozwiń zwiń