X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dyrektor Adam Hlebowicz o 55. urodzinach Trójki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 09:30
- Myślę, że to ładny wiek, co prawda Jedynka jest bardziej szacowna, ale jednak Trójka z owymi dwiema piątkami ma bogaty dorobek. Bardzo dziękuję za zaproszenie i życzliwą rywalizację w eterze, bo o to chodzi. Każdy ma swoją specyfikę, inna jest Jedynka, inna jest Trójka, oby tak było dalej i obyśmy mieli jak najwięcej słuchaczy - mówił Adam Hlebowicz.
Audio
  • Dyrektor Adam Hlebowicz o 55. urodzinach Trójki (Sygnały dnia/Jedynka)
Adam Hlebowicz, dyrektor Trójki
Adam Hlebowicz, dyrektor TrójkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Jak zdradził dyrektor Trójki, 55. urodziny anteny są uhonorowane wyjątkowym koncertem. - On trwa już od jakiegoś czasu. Amy MacDonald była pierwsza, chociaż jej koncert będzie emitowany później na naszej antenie. Następnie Sting. To wielkie wydarzenie gościć w studiu im. Agnieszki Osieckiej jednego z najwybitniejszych twórców muzyki rozrywkowej, popularnej, ale jednak ambitnej. Dzisiaj w urodziny odbędą się dwa koncerty: Gaby Kulki, która w Trójce prowadzi swoją stałą audycję. Finałowo wystąpi Edyta Bartosiewicz, z czego się bardzo cieszymy. Potem będzie tort urodzinowy - opowiadał gość "Sygnałów dnia". 

Trójka 55 lat baner.jpg

- Świętowanie 55. urodzin Trójki będzie trwało cały rok, tylko w najbliższym miesiącu czekają na słuchaczy muzyczne niespodzianki, także międzynarodowe - mówił dyrektor Hlebowicz, który jednak nie chciał zdradzić więcej szczegółów. 

Co zmieniło się w ostatnim czasie w programie Trójki? - Ożywiliśmy Teatr Polskiego Radia na antenie. Teraz jest co tydzień, wcześniej był co miesiąc, ale chcemy też pokazać go na żywo. To już niedługo. Będziemy mogli Państwa zaprosić i pokazać legendarny Teatrzyk Zielone Oko w takim wydaniu na żywo. Myślę, że to będzie bardzo ciekawe i spektakularne wydarzenie. W planach mamy także prezentowanie filmów, głównie muzycznych w studio im. Agnieszki Osieckiej - wylicza dyrektor Hlebowicz. 

Trwa po raz kolejny plebiscyt Srebrne Usta. - Cieszymy się z plebiscytu, w którym głosują słuchacze na najbardziej oryginalną, ciekawą, zapadającą w pamięć wypowiedź polityków. Finał już w środę o  godzinie 18.00. Jest ostra rywalizacja - przyznaje rozmówca Krzysztofa Grzesiowskiego.  


srebrne usta 2015 statuetka_3701.jpg
Trójka zaprasza na finałową galę plebiscytu Srebrne Usta 2016

Jak mówi dyrektor Adam Hlebowicz, Trójka mieszcząca się na Myśliwieckiej 3/5/7 otoczona jest magicznym sąsiedztwem Łazienek, Agrykoli, stadionu Legii, sama też się do tej magii przyczynia. Jaki tort będzie miała Trójka? Czy starczy go dla wszystkich słuchaczy? Jakie atrakcje dla słuchaczy w urodzinowym tygodniu przygotowała Trójka? Jak wyglądał pierwszy program Trójki 55 lat temu? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Adam Hlebowicz (dyrektor Programu III Polskiego Radia)

Data emisji: 01.04.2017

Godzina emisji: 8.35

gs/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Specjalny koncert Stinga z okazji 55-lecia Trójki! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 12:42
Sting zagrał kameralny koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Ponieważ jego najnowszy album "57th & 9th" osiągnął w Polsce status podwójnie platynowej płyty, została ona wręczona artyście podczas koncertu.
rozwiń zwiń