Michał Szczerba o wyborach samorządowych: będzie pełna współpraca opozycji

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2017 08:58
- Chcemy budować Polskę naszych marzeń. Polsce potrzebni są dobrzy, sprawdzeni samorządowcy, a nie partyjni działacze, kolejni Misiewicze - mówi w "Sygnałach dnia" poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba.
Audio
  • Michał Szczerba o Marszu Wolności i wyborach samorządowych (Sygnały dnia/Jedynka)

Michał Szczerba mówi, że największym wyzwaniem dla jego ugrupowania są wybory samorządowe. - Chcemy, żeby polskie miasta były zarządzane w sposób profesjonalny, żeby stawały się europejskimi metropoliami. Chcemy również inwestować w społeczności lokalne i środowiska wiejskie - informuje gość Jedynki.

- Jestem przekonany, że w wyborach samorządowych będzie pełna współpraca opozycji, która będzie zjednoczona. Liderem tych działań integracyjnych będzie Platforma Obywatelska. Jeśli ktoś marzy o rozbiciu i podziałach - jest to wyłącznie Jarosław Kaczyński, i tej przyjemności mu nie zrobimy - zaznacza poseł PO.

Michał Szczerba powiedział także, że organizowany przez PO 6 maja Marsz Wolności będzie marszem obywatelskim. - Zapraszamy wszystkich obywateli naszego kraju, którzy z jednej strony wyrażają zaniepokojenie sytuacją w Polsce, a z drugiej strony mają nadzieję na zmianę - podkreśla polityk.  

Poseł Platformy Obywatelskiej mówił także o tym, jak jego ugrupowanie zamierza sfinansować obietnice Grzegorza Schetyny dotyczące rozszerzenia 500+ na wszystkie dzieci oraz wypłatę 13. emerytur. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Michał Szczerba (Platforma Obywatelska)

Data emisji: 25.04.2017

Godzina emisji: 8.15

kh/pg

Zapis rozmowy

Czytaj także

Tomasz Siemoniak: musimy pokazać obywatelom, jak złe są rządy PiS

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 08:58
- Politycy Nowoczesnej i PSL kierują się zdrowym rozsądkiem i mają równie ostrą, jak my, ocenę złych rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówi w "Sygnałach dnia" wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.
rozwiń zwiń